click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Świąteczna busola na papierze

225 pomysłów na Święta, czyli przewodnik po oceanie prezentów, to zawartość najnowszego projektu przygotowanego przez Valkea Media Custom Publishing na zlecenie Metro Group Asset Management. Poradnik jest dostępny m.in. w centrach handlowych M1.

 

Specjalne wydanie świąteczne trafiło właśnie do rąk klientów. Magazyn ma charakter poradnika – rekomenduje wybór prezentów, radzi jak uniknąć niepotrzebnych wydatków. Równocześnie lifestylowa zawartość wpisuje się w świąteczną atmosferę.

Czytelnik znajdzie w magazynie informacje o tym, jak przeżyć nadchodzące dni bez stresu. Wydawnictwo dystrybuowane jest w 9 miastach, w których znajdują się centra handlowe M1 (Kraków, Łódź, Warszawa – Marki, Poznań, Radom, Częstochowa, Czeladź, Bytom, Zabrze). Magazyn dystrybuowany jest bezpośrednio pod wybrane adresy oraz w samych centrach M1. Nakład to 350 tysięcy egzemplarzy.

Świąteczny poradnik M1 to już 6 wydanie, które realizujemy dla Metro Group Asset Management. Magazyn od początku swego istnienia ma wspierać sprzedaż oraz budować lojalność klientów – mówi Tomasz Opiela, zarządzający działem Custom Publishing Valkea Media.

Magazyn Świąteczny M1 w liczbach:

350 – tysięcy egzemplarzy, 9 – miast, w których jest dystrybuowany, 1700 – liczba produktów opisanych w magazynie, 324 – liczba stron, 80 – tyle dni przygotowywano wydawnictwo.

Valkea Media Custom Publishing (część grupy Valkea Media SA) od 10 lat dostarcza swoim klientom spersonalizowanych wydawnictw dostosowanych do indywidualnych celów biznesowych. Dzięki wiedzy zdobytej na rynku polskim i międzynarodowym, firma zapewnia najwyższą jakość usług. Valkea Media Custom Publishing jest jednym z liderów rynku zatrudniającym kilkudziesięciu profesjonalistów. Uznawana za markę wiedzy, w swoim portfolio ma tytuły przygotowane zarówno dla sieciowych korporacji, jak i mniejszych spółek.

 

Świąteczna busola na papierze – artykuł do pobrania

big tits group