click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Leki przyszłości od Roche

W styczniu do rąk lekarzy biorących udział w badaniach klinicznych oraz medyków zainteresowanych innowacjami i portfolio firmy Roche trafi nowy magazyn „Excellence in Science”.

Publikacja jest realizowana przez Valkea Media – lidera rynku Custom Publishing na zlecenie Roche Polska Sp. z o.o. – czołową firmę zajmującą się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie ochrony zdrowia. Magazyn do odbiorców dotrze poprzez reprezentantów medycznych.

Excellence in Science” promuje innowacyjne technologie w naukach biomedycznych i pogłębia rozumienie patogenezy chorób na poziomie molekularnym – mówi Marek Garbaczonek redaktor naczelny wydawnictwa.

W pierwszym numerze  przeczytać można o lekach przyszłości: o nowej klasie leków przeciwnowotworowych, o innowacjach w zapobieganiu chorobom sercowo-naczyniowym, lekach nowej ery w onkologii, o ogromnym potencjale medycyny personalizowanej. Tematem numeru są biomarkery i ich wzrastająca rola w badaniach i diagnostyce.

Magazyn zawiera bogatą infografikę i tabele z wynikami badań nowatorskich leków i poziomem ich skuteczności. Zespół redakcyjny tworzy grupa specjalistów – lekarzy i farmaceutów, pod kierownictwem Marka Garbaczonka. Dyrektorem projektu ze strony wydawcy jest Tomasz Opiela.

Wydawcą magazynu jest Valkea Media Custom Publishing (część grupy Valkea Media SA) dostarczająca swoim klientom spersonalizowanych wydawnictw dostosowanych do indywidualnych celów biznesowych. Dzięki wiedzy zdobytej na rynku polskim i międzynarodowym firma zapewnia najwyższą jakość usług, a duże doświadczenie w branży farmaceutycznej pozwala realizować projekty na najwyższym poziomie merytorycznym dla klientów takich jak Roche czy Polpharma. Valkea Media Custom Publishing jest jednym z liderów rynku zatrudniającym kilkudziesięciu profesjonalistów. Uznawana za markę wiedzy w swoim portfolio ma tytuły przygotowane zarówno dla sieciowych korporacji, jak i mniejszych spółek.

 

Leki przyszłości od Roche – artykuł do pobrania

big tits group