click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Olivia Business Centre bezpieczną budową!

Niezmiernie miło poinformować nam, iż firma TPS zdobyła drugie miejsce w prestiżowym konkursie „Buduj bezpiecznie” organizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku. Nagroda za wzorową realizację inwestycji Olivia Business Centre wręczona została 4 listopada w gdańskim Dworze Artusa.

Celem konkursu „Buduj Bezpiecznie” jest propagowanie bezpieczeństwa i higieny pracy na placach budów oraz promocja tych wykonawców, którzy szczególną uwagę poświęcają zagadnieniu ryzyka zawodowego i zapobieganiu zagrożeniom wypadkowym. Zdaniem Inspektoratu Pracy w tym roku jedynie dwie, spośród wielu zgłoszonych kandydatur, zasługiwały na wyróżnienie, a jedną z nich jest właśnie budowa Olivia Business Centre.

Eksperci Inspektoratu Pracy gościli na budowie dwukrotnie. Ocenie komisji podlegał sposób opracowania i realizacji planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, a także sposób zagospodarowania placu budowy. Istotny był również stan wypadkowości w okresie trwania konkursu. Inspektorzy sprawdzili również, czy przestrzeganie zasad i nadzór bhp odbywa się w zgodzie unijnymi regulacjami, co okazało się szczególnie istotne dla wyników tej edycji konkursu.

Olivia Business Centre ujęła komisję umiejętnością sprawnej organizacji działań budowlanych w trudnych warunkach miejskiego centrum i pod dużą presją czasu. Spółka TPS wykazała się również, pomimo przeszkód logistycznych związanych z lokalizacją i skalą inwestycji, troską o zapewnienie jak najwyższego standardu prowadzonych prac w zakresie bezpieczeństwa swoich pracowników.

 

Olivia Business Cenmtre bezpieczną budową – artykuł do pobrania

big tits group