click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Olivia Business Centre z kolejną nagrodą

Niezmiernie miło poinformować nam, iż Olivia Business Centre otrzymało kolejną nagrodę. Tym razem wyróżnienie związane jest z procesem mającym na celu uzyskanie certyfikatu BREEAM na poziomie Very Good, który potwierdza najwyższe standardy budynku Olivia Gate.  

30 listopada w hotelu Mariott w Warszawie, podczas corocznej gali Europa Property Global Occupier Forum & Green Buildings Awards, przedstawiciele inwestycji Olivia Business Centre odebrali nagrodę Breeam Pre-certified. Oznacza ona iż budynek Olivia Gate jest w końcowej fazie przyznawania właściwego certyfikatu BREEAM.

BREEAM to skrót od BRE Enviromental Assessement. Jest to brytyjski system powstały w 1990 roku i stosowany do oceny nowopowstających budynków oraz założeń urbanistycznych. Budynki oceniane są w skali punktowej (w zależności od rodzaju budynku oraz funkcji jaką pełni) w 10 kategoriach. Punkty przelicza się później mnożąc przez wagi przypisane danej kategorii i uzależnione od rodzaju ocenianego budynku. Najwięcej punktów możliwe jest do zdobycia w przypadku kategorii energia (21) a najmniej w kategorii woda (6). Możliwość łatwego dostosowania systemu do warunków klimatycznych i prawnych obowiązujących w różnych państwach sprawia, iż jest on stosowany na całym świecie. Certyfikat BREEAM ma na celu wywierać pozytywny wpływ na projektowanie, budowę i zarządzanie budynkami, a także utrzymywać standard budownictwa na wysokim poziomie pod względem jakości technicznej.

Olivia Business Centre z kolejną nagrodą – artykuł do pobrania

big tits group