click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

BIG Invest i PwC pracują w OBC

Olivia Gate, pierwszy z budynków kompleksu Olivia Business Centre wystartował na dobre. Pracę rozpoczęli tam już pierwsi z najemców – firma BIG Invest, która swój biznes rozwijać będzie na powierzchni ponad 700 m kw. oraz firma PwC.

BIG Invest to Grupa firm działająca w sektorze oil & gas i energetyce, w tym energetyce wiatrowej – lądowej, jak i morskiej. Świadczy usługi doradztwa i usługi inżynierskie zarówno polskim, jak i zagranicznym klientom.

To dla nas wyjątkowa chwila, że właśnie tutaj, w Olivia Business Centre, w centrum Oliwy i w samym sercu Gdańska mieści się nasz siedziba i centrala. W Olivia Gate swoje miejsce znalazły działy i firmy zajmujące się rozwojem projektów inwestycyjnych, outsourcingiem produkcji, szczególnie w przemyśle offshore i okrętowym oraz zarząd Grupy – mówi Sławomir Wielich, Menadżer ds. Marketingu w BIG Invest.

Kolejny z najemców – firma PwC – to jedna z największych międzynarodowych firm doradczych. Następne w kolejności wprowadzą się spółki z grupy Energa, które wynajęły w Olivia Gate prawie pół budynku. W całym budynku łącznie pracować będzie prawie 2000 osób.

 

BIG Invest i PwC już w OBC

big tits group