click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Goyello z nowym biurem w OBC

W Olivia Gate, pierwszym budynku centrum biurowego Olivia Business Centre w Gdańsku, idealne miejsce na swoją nową siedzibę znalazła firma Goyello, działająca w sektorze usług IT.

Gdańsk okazał się bezkonkurencyjny przy wyborze siedziby Goyello, gdyż zapewnia łatwy dostęp do wysoko wykwalifikowanej kadry (w większości absolwentów studiów informatycznych trójmiejskich uczelni), nowoczesne powierzchnie biurowe oraz dobre połączenia komunikacyjne z zagranicą. Nowo otwarte biuro w Olivia Gate ma 700  m kw. powierzchni, przygotowane jest dla 100 pracowników i otwiera przed firmą nowe możliwości

Dynamiczny rozwój, mimo panującego kryzysu, spowodował, że dotychczasowa siedziba przestała spełniać nasze wymagania. Olivia Gate wybraliśmy głównie ze względu na lokalizację i funkcjonalność budynku. Mamy tu dużo więcej miejsca do komfortowej pracy, spotkań z naszymi klientami, relaksu i rozwijania naszej kreatywności. Dzięki możliwości własnej aranżacji, zyskaliśmy otoczenie idealnie odpowiadające naszej filozofii pracy, które robi  ogromne wrażenie zarówno na pracownikach jak i na zagranicznych klientach – mówi Katarzyna Szemro, Marketing Director z firmy Goyello.

Goyello (goyello.com) to polsko-holenderska firma informatyczna, aktywna na rynku od 2006 roku. Działa dość niekonwencjonalnie, jak na polskie warunki, gdyż zgodnie z holenderskim modelem stara się przełamywać wszelkie bariery, stereotypy i minimalizować biurokrację. Unikalne podejście, otwartość na dialog, proaktywność i współpracę zarówno z pracownikami jak i klientami, przejawiające się w codziennej pracy, pozwalają firmie dobrze wyczuwać potrzeby rynku i dynamicznie się rozwijać.

Firma działa dwutorowo: z jednej strony jako partner w outsourcingu usług IT dla holenderskich i amerykańskich firm, z drugiej strony, tworząc własne innowacyjne rozwiązania w dziedzinie CRM (Customer Relationship Management – zarządzanie relacjami z klientami), e-commerce oraz automatyzacji procesu sprzedaży detalicznej. Jedną z marek, stworzonych przez Goyello jest 21webmerce.com – platforma, służąca do tworzenia całych sieci sklepów internetowych oraz aukcji internetowych.

Firma stara się budować długoterminowe i partnerskie relacje oparte na wzajemnym zaufaniu, zaangażowaniu i profesjonalizmie, a do tego potrzebni są odpowiedni ludzie. Goyello zatrudnia dlatego programistów-pasjonatów, otwartych na rozwój i chcących pracować w nowoczesnych technologiach, stosując metodę Agile. Polega ona na bliskiej pracy z klientem, dając mu możliwość bardzo precyzyjnego kierowania procesem powstawania produktu. Dzięki temu końcowy efekt jest dokładnie tym, czego klient oczekuje, a projekt jest realizowany szybciej z mniejszymi kosztami dla klienta.

Swoim holenderskim podejściem do zarządzania, pracy i stosunków międzyludzkich Goyello przyciąga do siebie ambitnych ludzi, którzy wiedzą, że zdobędą tu niepowtarzalne doświadczenie.

Zapełniają się także kolejne piętra budynku

W Olivia Gate wynajęte zostało już ponad 90 % powierzchni, a wśród najemców są tak uznane firmy, jak PwC, Tax Care, Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów, wspomniane już Goyello, Sii, AOS, BIG Invest, Dwór Oliwski oraz Energa i 2 banki.

Goyello z nowym biurem w Olivia Business Centre – artykuł do pobrania

big tits group