click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Nowy „head office” GFKM w Oliwie

W pierwszym budynku centrum biurowego Olivia Business Centre w Gdańsku swoje biuro otworzyła właśnie Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów. Swoją działalność rozwijać będzie na ponad 500 m kw. powierzchni.

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów była jedną z pierwszych firm, która podjęła negocjacje w sprawie otwarcia swojego biura w Olivia Business Centre, a swój „head office” nie przypadkowo zlokalizowała właśnie w Oliwie.

Centrum Oliwy to bardzo dogodne dla nas miejsce, z kilku względów. Firma świadczy usługi szkoleniowo-doradcze dla firm, w związku z tym chcemy być w środowisku największego skupiska biznesu na Pomorzu. W naszej branży, działając na styku biznesu i nauki, uczestniczymy w procesie rzeczywistego transferu wiedzy, stąd nie bez znaczenia jest także bliskość Uniwersytetu Gdańskiego. Aby móc dalej dynamicznie się rozwijać, tak na rynku polskim, jak i zagranicznym, potrzebowaliśmy też miejsca o wysokim standardzie, nowoczesnej architekturze i dobrym połączeniu komunikacyjnym – mówi Krzysztof Balcerzak, Wiceprezes Zarządu GFKM.

GFKM jest czołową firmą szkoleniowo-doradczą w Polsce, specjalizującą się w szkoleniach dla kadry kierowniczej, oraz personelu średnich i dużych firm polskich i międzynarodowych. Szkolenia prowadzi również w Szwecji, Holandii, Belgii, Danii, Szwajcarii, na Litwie, Łotwie, w Rosji Estonii. GFKM założona została w 1990 roku przy współpracy Brytyjskiego Know-How Fund. Obecnie współpracuje z renomowanymi szkołami biznesu z Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, a także Polski (Akademia Leona Koźmińskiego). GFKM jest członkiem największych europejskich (m.in. EFMD, BMDA, CEEMAN) i polskich (m.in. BCC, Polska Izba Firm Szkoleniowych) stowarzyszeń szkół biznesu.

W budynku Olivia Gate, oprócz działu zajmującego się MBA (Master of Business Administration) oraz szkoleniami dofinansowanymi z EFS (Europejskiego Funduszu Społecznego) znajdują się ogólnodostępne biura, z których doraźnie (podczas cykli szkoleniowych i zjazdów) korzystać mogą szkoleniowcy i konsultanci. Jeszcze do niedawna GFKM była jedynym ośrodkiem spoza Warszawy, który wedle niezależnych ocen organizował studia MBA wg najwyższych standardów. Większość projektów GFKM  realizowanych jest w Polsce, najwięcej w Warszawie (50%), a w samym Trójmieście ok. 30 %. W skład Rady Programowej GFKM wchodzą rektorzy renomowanych uczelni, prezesi dużych spółek i doświadczeni menedżerowie, co zapewnia, że wszelkie programy szkoleniowe odpowiadają potrzebom biznesowym i są później rzeczywistą wartością dodaną dla firm.

 

GFKM w nowym biurze – artykuł do pobrania

big tits group