click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Mąż na godziny

Aż 51% respondentów w Polsce, jak wynika z najnowszych badań ACNielsen*, nie ma pomocowego ubezpieczenia assistance. Być może właśnie dlatego przepłacają za hydraulika, ślusarza czy elektryka nawet po kilkaset złotych.

Fachowcy liczą drogo

Z pomocy hydraulika czy elektryka muszą czasem korzystać nie tylko kobiety. Wezwanie fachowca i szybka naprawa zazwyczaj nie stanowią problemu. Niestety najczęściej nie można tego powiedzieć o rachunku. Odwiedziny elektryka, hydraulika czy ślusarza to wydatek od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Bywa, że tak duży niespodziewany koszt, to ogromny kłopot. Niestety zdarzają się usterki, z którymi żyć się nie da – trzeba płacić.

Uniknąć ponoszenia kosztów wezwania „męża na godziny” może nam pozwolić odpowiedni produkt bankowy zawierający ubezpieczenie pomocowe lub też produkt assistance kupiony przez nas indywidualnie. Aż 67% mieszkańców miast w Polsce korzysta z produktów finansowych*, a kredyt hipoteczny, ubezpieczenie mieszkania lub nawet zwykła karta kredytowa często oferuje w pakiecie pomoc w nagłych sytuacjach domowych związanych z nieprzewidzianymi awariami. Wystarczy zajrzeć do umowy i sprawdzić czy obejmuje nas tzw. assistance.

24 godziny na dobę, 365 dni w roku

Jeśli jednak po sprawdzeniu umowy dojdziemy do wniosku, że assistance w ramach innych produktów nie mamy, możemy sami je wykupić. Wtedy zapłacić oczywiście trzeba, jednak roczny koszt domowego assistance zwraca się już przy jednej wizycie specjalisty. Sprzedaż takich zabezpieczeń oferuje np. portal pomoc-fachowcow.pl posiadający swoich fachowców w większości polskich miast.

Posiadanie usług assistance pozwala wielu rodzinom spać spokojnie i uniknąć niespodziewanych i przykrych kosztów wezwania specjalisty. Nawet jeśli za pakiet assistance musimy zapłacić, to jednak kwoty nie są duże. Zaczynają się od jednorazowej opłaty 39 złotych. Awaria kuchenki gazowej może się przydarzyć przecież wtedy, kiedy w portfelu akurat pusto – mówi Rafał Mrozowski, z portalu Pomoc-fachowców.pl.

W przypadku posiadania usługi assistance naprawa realizowana jest bezpłatnie, wystarczy tylko skontaktować się z centrum operacyjnym, które wysyła fachowca. Dodatkową zaletą jest pewność, że zjawi się człowiek, który rzeczywiście zna się na rzeczy, a nie przypadkowa osoba znaleziona przez nas, która czasem potrafi więcej zepsuć niż naprawić. Plusem korzystania z pomocy domowej assistance jest fakt, że specjaliści są dostępni 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Niewiedza kosztuje

W opinii 62% mieszkańców miast w Polsce* dołączanie usług assistance do różnego rodzaju produktów finansowo – ubezpieczeniowych czyni te produkty bardziej atrakcyjnymi, a co drugi respondent uważa, że dołączenie assistance do rachunku bankowego powinno być rynkową normą. Dlaczego więc aż 51% badanych w skali kraju nie posiada assistance? Prawdopodobnie powodem jest niska świadomość takich usług i tego, do czego są przydatne. Nie każdy wie, że takie ubezpieczenie może pozwolić uniknąć rachunków wystawianych przez drogich fachowców. Dlatego za nich przepłacamy.

Pomimo tego, że ponad połowa mieszkańców miast wie, czym są i do czego służą usługi assistance, niewiele osób decyduje się na działanie prewencyjne i zabezpieczenie przed szkodą. Sprawdza się staropolskie powiedzenie – „mądry Polak po szkodzie” . Tymczasem koszty ubezpieczenia nie są wysokie. Pomoc specjalisty bardzo często możemy otrzymać wraz z otwarciem rachunku bankowego lub też zakupić go sami – mówi Agnieszka Walczak, członek Zarządu Mondial Assistance.

Nawet wtedy jednorazowa wizyta fachowca będzie kosztować kilka razy drożej niż roczna opłata za assistance.

Szacunkowy koszt fachowców:
– napraw sprzętu AGD/RTV – koszt jednej wizyty od 100 zł,
– naprawy lub wymiany zepsutego zamka w drzwiach – koszt usługi od 40 zł,
– pomocy przy problemach z działaniem i instalacją sprzętu komputerowego – 100 – 250 (z dojazdem),
– montażu kuchenek gazowych, naprawy poważnych awarii gazowych piecyków do ogrzewania wody – od 150, w zależności od rodzaju usterki,
– ubezpieczenie mieszkania czy domu w ramach usług assistance od 39 złotych rocznie (dane ze strony www.pomoc-fachowców.pl.).

* Dane z badania przeprowadzonego przez ACNielsen Polska na zlecenie Mondial Assistance wykonanego w dniach 4-24 stycznia 2012. Respondentami byli mieszkańcy miast posiadający produkty finansowe.

 

Mąż na godziny – artykuł do pobrania

big tits group