click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Meritum Bank w Olivia Business Centre

W Olivia Gate, pierwszym budynku centrum biurowego Olivia Business Centre jedną z kilku swoich trójmiejskich centrali ulokował Meritum Bank. Będzie w niej pracować 160 pracowników banku, głównie z pionu IT oraz Telemarketingu.

 

Dynamiczny rozwój naszego banku powoduje, że potrzebujemy więcej przestrzeni dla naszych pracowników. Oprócz powstającej właśnie przy ulicy Piastowskiej w Gdańsku Oliwie głównej siedziby, potrzebowaliśmy dodatkowej powierzchni o równie wysokim standardzie, położonej w bliskiej odległości. Ważne dla nas było także, aby budynek w pełni odpowiadał na potrzeby wynikające ze specyfiki naszej pracy i to zapewniło nam Olivia Business Centre – komentuje Małgorzata Dłubak, rzecznik prasowy Meritum Bank.

Olivia Business Centre zlokalizowane jest w centrum aglomeracji, przy głównej ulicy łączącej  Gdańsk, Sopot i Gdynię. Miejsce to jest doskonale skomunikowane – kilka minut pieszo od stacji SKM, pętli autobusowej i przystanku tramwajowego. Biurowiec Olivia Gate posiada dwupoziomowy parking podziemny oraz specjalnie przystosowany parking dla rowerów zapewniając pracującym w nim możliwość swobodnego wyboru środka komunikacji.

Nowa lokalizacja części centrali banku wpłynie na zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa pracy. Pozwoli też na dalszy rozwój w obszarze jego specjalizacji, co w przyszłości przełożyć się może na zwiększenie ilości miejsc pracy. Meritum Bank zatrudnia obecnie blisko 800 osób i jest jednym z kluczowych pracodawców w Trójmieście.

 

Meritum Bank w Olivia Business Centre – artykuł do pobrania

big tits group