click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Directy w multiagencji

Oferta multiagencji CUK Ubezpieczenia powiększyła się o dwa kolejne towarzystwa – Link4 i Liberty Direct. Od teraz polisy OC i AC największych directów na rynku, dostępne są w oddziałach  u doradców razem z ofertami tradycyjnych ubezpieczycieli.

Direct tańszy czy nie?

Powszechna jest opinia, że ubezpieczenia direct są tańsze niż kupowane w zwyczajnych towarzystwach. Praktyka pokazuje jednak, że klientom trudno jest to jednoznacznie stwierdzić, ponieważ porównanie wszystkich ofert na rynku wymaga dużo czasu i wizyty u agenta każdego z ubezpieczycieli. A na to mało który kierowca może sobie pozwolić.

Dzięki dodaniu Liberty Direct i Link4 do grona naszych partnerów, kierowcy mogą w jednym miejscu otrzymać oferty 20-stu wiodących ubezpieczycieli, niezależnie od ich zwyczajowego kanału sprzedaży. Takie porównanie pozwala stwierdzić, które towarzystwo ma polisę w niskiej cenie i od razu dokonać zakupu. To bardzo ważne, ponieważ głównym kryterium wyboru ubezpieczenia OC jest przeważnie wysokość składki, a ściślej szansa na kilkaset złotych oszczędności – wyjaśnia Maciej Kuczwalski, ekspert multiagencji CUK Ubezpieczenia. – Mamy nadzieję, że z oferty naszych nowych partnerów skorzystają przede wszystkim osoby, które do tej pory nie brały pod uwagę kupowania ubezpieczeń na odległość, np. z uwagi na brak dostępu do internetu lub brak zaufania do tej formy sprzedaży polis.

Jakość równie ważna

Trzeba pamiętać, że nawet najniższa cena nie będzie satysfakcjonująca dla klienta, któremu nie odpowiada zakres ochrony swojego pojazdu. Dlatego w ramach kupionego za pośrednictwem CUK ubezpieczenia Liberty Direct, kierowca może liczyć na dodatkowe assistance do OC, a także na dwa warianty pakietu OC+AC o nazwie „Warsztat” oraz „Warsztat Plus”. A jeśli spośród 20-stu zaprezentowanych przez doradcę CUK ofert wybierze ubezpieczenie Link4, to w ramach polisy OC otrzyma bezpłatną pomoc lawety w razie wypadku oraz pokrycie kosztów wynajęcia samochodu zastępczego do 3 dni. Z kolei zakup AC dla auta do 5 roku eksploatacji to możliwość likwidacji szkody przy użyciu oryginalnych części, a także specjalna ścieżka likwidacji szkody związanej ze zbiciem szyb. Już na przykładzie dwóch towarzystw widać, że wybór skrojonego na miarę potrzeb kierowcy ubezpieczenia OC czy AC wymaga dobrego rozeznania w produktach poszczególnych firm, których ubezpieczeniowe produkty są coraz bardziej skomplikowane. Dlatego tak istotne jest szczegółowe porównanie wszystkich dostępnych polis zarówno pod kątem cen, jak i zakresu ochrony.

Directy w multiagencji – artykuł do pobrania

<p align=”justify”>

big tits group