click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Kup opony, a za darmo dostaniesz…

Jesień nie rozpieszcza zmotoryzowanych. Nie dość, że zaczynają się kłopoty z akumulatorem i odpaleniem samochodu, a od skrobania szyb marzną ręce, to w dodatku portfel zubożeje o sporą sumę wydaną na zimowe opony. Jak je wybrać, żeby były to dobrze wydane pieniądze, a nie palenie gumy?

W 2011 r. w Europie sprzedano łącznie 238,3 mln opon do samochodów osobowych, w tym 93,4 mln sztuk opon zimowych (z tego 17,3 mln sztuk w Europie Centralnej). To aż o 18,4% więcej niż w 2010 r. W minionym roku, pomimo stosunkowo lekkiej zimy w Polsce, sprzedano więcej nowych opon zimowych niż letnich. Być może jeszcze w tym roku zimówki będą obowiązkowe, a za ich brak będzie groził mandat. Salony sprzedaży i serwisy już kuszą promocjami. Poza upustem cenowym przy zakupie skorzystać można z różnych gratisów. Nabycie samych gum to już przeżytek, sprawdź, co przy okazji możesz dostać za darmo.

Założymy za darmo

To jeden z najstarszych i najpopularniejszych gratisów dodawanych do zakupu opon. Warto jednak sprawdzić, czy cena usługi montażu nie została ukryta w kosztach ogumienia np. porównując cenę tego samego modelu ogumienia chociażby w serwisie obok.

Bezpłatnie dostarczymy

W czasach zakupów internetowych bezpłatny transport może być ciekawym plusem. Szczególnie, kiedy dotyczy to tak dużych przedmiotów jak opony. Przed transakcją trzeba jednak sprawdzić, czy bezpłatna dostawa dotyczy każdego adresu, np. domowego nabywcy czy tylko sieci salonów, która przygotowała taką ofertę.

Przechowamy gratis

Dla wielu kierowców przechowywanie letnich czy zimowych opon, a tym bardziej razem z kołami to duży kłopot. Kiedy brak miejsca w piwnicy, a stos opon może skutecznie zablokować garaż, dobrze jest pomyśleć o darmowym przechowywaniu oferowanym przez serwis czy salon, gdzie kupujemy nowe ogumienie. Oprócz wolnej przestrzeni w garażu zyskujemy pewność, że nasze opony będą magazynowane w odpowiednich warunkach, jeśli chodzi o temperaturę, wilgotność czy ułożenie.

Damy dodatkowy komplet za złotówkę

Wprawdzie nie od ręki, tylko w konkursie, jednak wartość gratisu może okazać się bardzo duża. Oferta może być interesująca dla posiadaczy kilku samochodów, gdzie przynajmniej dwa potrzebują nowych zimówek. W innym przypadku nikt chyba nie skusi się na drugi komplet.

Bezpłatnie ubezpieczymy

To nowa forma zachęty dla kupujących opony i wydaje się bardzo dobrze dopasowana do produktu. W przypadku awarii czy uszkodzenia opony ubezpieczenie daje możliwość wezwania wsparcia assistance, które wymienia koło i od ręki naprawia usterkę na miejscu. Jeśli to nie jest możliwe, ochrona ubezpieczeniowa zapewnia holowanie do serwisu, a w przypadku powstania uszkodzeń wykluczających naprawę opony ubezpieczony może liczyć na dostarczenie i założenie takiego samego modelu w ciągu maksymalnie 48 godzin.

Trudno chyba wyobrazić sobie coś gorszego niż samochód z całą rodziną unieruchomiony zimą w wyniku awarii opony. Od rozwiązywania tego typu problemów są bezpłatne pakiety assistance, które dodawane są na przykład do wybranych modeli opon Goodyear w serwisach Premio. W razie awarii wystarczy jeden telefon do operatora, który szybko organizuje pomoc, zdejmując kłopot z naszych barków. Złapanie gumy przestaje być problemem – mówi Piotr Hołoweńko, Kierownik rozwoju rynku z Mondial Assistance, który przygotował tego typu ubezpieczenie.

Producenci i serwisy prześcigają się w gratisach oferowanych przy zakupie zimówek, ale w porównaniu z darmowym montażem czy dostawą znacznie ciekawsze wydają się propozycje opon z ubezpieczeniem zwiększającym komfort i zapewniającym spokój podczas zimowych wojaży. W końcu same opony zimowe powstały po to, aby zimą podróżować bezpieczniej.

Ile warte są gratisy dodawane do zakupu opon (ceny brutto, za komplet; dane Mondial Assistance):

  • montaż: 50 – 100 zł
  • dostawa: 20 – 60 zł
  • magazynowanie letnich opon: 30 – 80 zł
  • darmowe produkty np. kosmetyki do samochodu: 15 – 50 zł
  • ubezpieczenie assistance: 60-200 zł

Kup opony a za darmo dostaniesz… – artykuł do pobrania

big tits group