click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Mondial Assistance z Laurem Klienta

Marka Mondial Assistance otrzymała tegoroczny Laur Klienta – Odkrycie 2013 roku w kategoriach usługi assistance oraz ubezpieczenia turystyczne.

Odkrycie Roku jest specjalną kategorią programu Laur Klienta, stworzoną z myślą o innowacyjnych produktach i usługach, które klienci darzą zaufaniem, ciekawie i skutecznie wprowadzanych na rynek oraz tych, które zostały po raz pierwszy wskazane przez klientów w ogólnopolskim plebiscycie konsumenckim. O przyznaniu nominacji decyduje Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna wydawnictwa Rzecz o Biznesie (ukazującego się co miesiąc w dzienniku Rzeczpospolita), która ocenia innowacyjność, perspektywy odbioru przez rynek oraz prognozowaną dynamikę wzrostu popularności marki. Taką nagrodę otrzymują nieliczne firmy czy producenci.

Jest nam niezmiernie miło, że nasze działania zmierzające do bycia innowacyjnym liderem w branży usług pomocowych zostały docenione i nagrodzone. Jest to dla nas szczególnie cenne, biorąc pod uwagę, jak duży wpływ na przyznanie wyróżnienia ma obiektywne głosowanie konsumentów. Bycie jedyną nagrodzoną marką w kategorii usług assistance oraz ubezpieczeń turystycznych to duże osiągnięcie, a bycie o krok przed tak wymagającymi konkurentami rynkowymi potwierdza, że nasze starania nie idą na marne – mówi Tomasz Frączek, prezes zarządu Mondial Assistance.

Sondaż podczas ogólnopolskiego projektu konsumenckiego Laur Klienta przeprowadzany jest poprzez ankiety telefoniczne, głosowania internetowe za pośrednictwem witryny internetowej www.laur-konsumenta.pl a także poprzez sondy na kilkudziesięciu portalach branżowych oraz serwisach tematycznych.

Mondial Assistance z Laurem Klienta – artykuł do pobrania

big tits group