click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

YDP na Bett Show

Nowości ofertowe, technologiczne i panele dyskusyjne z udziałem światowej sławy ekspertów – 30 stycznia w Londynie rozpoczęły się międzynarodowe targi edukacyjne Bett Show 2013. W tym elitarnym gronie zaprezentuje się również firma Young Digital Planet z Gdańska.

Pionierzy edukacji

W londyńskim ExCel Exhibition Centre rozpoczęły się międzynarodowe targi edukacyjne Bett Show, będące jedną z największych i najważniejszych tego typu imprez na świecie. Wydarzenie to jest miejscem spotkań pasjonatów, wizjonerów, twórców nowoczesnych rozwiązań dla rynku edukacyjnego, a także ludzi zainteresowanych kierunkiem jego rozwoju. Targi potrwają do 2 lutego, a wejście na nie jest bezpłatne.

W gronie wielu znanych na światowym rynku edukacyjnym ekspertów wystąpi m.in. prof. Brian Cox, brytyjski fizyk i naukowiec, znany też jako prezenter licznych programów edukacyjnych. W charakterze wystawców i uczestników forów pojawią się natomiast producenci z całego świata, którzy tworzą nowoczesną edukację. Rozwiązania prezentowane na Bett kierowane są do różnych grup wiekowych: od rozwijających zabawek dla najmłodszych, poprzez innowacyjne technologie i tradycyjne produkty edukacyjne dla szkół różnego szczebla, aż po rozwiązania e-learningowe skierowane do biznesu. Wydarzenie to pozwala odkryć, jak duży wpływ może mieć zaawansowana technologia na poprawę efektywności nauczania na wszystkich jej szczeblach. Bett to też znacznie więcej niż targi, obecnie jest to już globalna społeczność. Poszczególne jednostki mogą odkrywać w niej innowacyjne metody przyjemnej i efektywnej nauki.

Dzisiejsza, coraz bardziej mobilna społeczność wymaga też nowoczesnych metod nauczania. Ludzie potrzebują rozwiązań, które będą lepiej dopasowane do ich potrzeb i pozwolą efektywnie wykorzystywać ograniczony czas – mówi Jolanta Gałecka, ekspert w dziedzinie edukacji z firmy Young Digital Planet.

Po raz kolejny…

Firma Young Digital Planet reprezentuje Polskę na targach Bett już od ponad 10 lat.

Po raz kolejny mamy okazję być uczestnikiem Bett Show. Naszym celem jest zainteresowanie międzynarodowego  rynku naszymi produktami, prezentacja dokonań, wymiana doświadczeń, jak również nawiązanie nowych, inspirujących kontaktów – mówi Agnieszka Guzek z firmy Young Digital Planet.

Gdańska firma specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych platform i kompleksowych, multimedialnych rozwiązań edukacyjnych. Podczas tegorocznych targów zaprezentuje najciekawsze i najnowsze rozwiązania ze swojej oferty, a w tym roku będą to następujące produkty:

  •  Mobile Comprehensive Curriculum Science and Humanities
  •  Nicole and Tommy – a language course for mobile devices
  •  eReview for Lower Primary Education (Kosmikus)

Bett ściąga liderów rynku edukacyjnego z całego świata, integruje środowisko i wyznacza kierunki rozwoju edukacji w wielu krajach. Przykładem implementacji nowoczesnych technologii do edukacji jest chociażby cyfryzacja szkolnictwa – trend, który dotarł już także do naszego kraju. W Polsce pojawił się już pierwszy e-podręcznik do nauczania matematyki dla klasy I szkoły ponadgimnazjalnej. Stworzyła go firma Young Digital Planet w ramach unijnego projektu, niezależnie od rządowego programu Cyfrowej Szkoły. E-podręcznik został już dopuszczony do użytku szkolnego, dostępny jest za darmo w dwóch wersjach – uczniowskiej i nauczycielskiej.

 YDP na międzynarodowych targach edukacyjnych w Londynie – artykuł do pobrania

big tits group