click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

W finansach Dzień Kobiet trwa cały rok

Kobiety skarżą się czasem, że niektórzy mężczyźni pamiętają o nich tylko w Dniu Kobiet. Z instytucjami finansowymi jest inaczej. Produkty specjalnie dla płci pięknej mają w stałej ofercie.

 

Domowe naprawy bez opcji zrobię to jutro

Jednym z takich produktów jest domowe assistance. Przydaje się w przypadku drobnych domowych awarii: pękniętej rury, cieknącego kranu, zacinającego się zamka czy zepsutego gniazdka elektrycznego. Fachowiec zjawia się po jednym telefonie, w dodatku na pewno nie powie „zrobię to jutro”, co zdarza się kobietom usłyszeć od mężów.

Z perspektywy posiadacza polisy assistance pakiet usług pomocowych jest dobrym prezentem na każdą okazję. Polisa assistance domowe dla żony (zawierające np. pomoc elektryka czy hydraulika) to zdecydowanie praktyczny i oryginalny prezent. Zwykle takie prezenty dostajemy od banków czy ubezpieczycieli wraz z usługą finansową.

Mam nadzieję, że Polacy coraz częściej będą racjonalnie podchodzić do kupowanych prezentów, zamieniając te tendencyjne i niechciane na podarunki z pomysłem i praktyczne jak np. ubezpieczenia assistance. Dziś nawet spóźnialscy na stronie www.pomoc-fachowcow.pl mogą kupić assistance jako prezent i po prostu wydrukować polisę, nie wychodząc z domu, nawet w dzień wręczania podarunku. Możemy być pewni, że obdarowana, która z takiej polisy skorzysta, doceni naszą kreatywność i będzie nam szczerze wdzięczna za pomysłowość, troskę i przezorność – mówi Agnieszka Walczak, Członek Zarządu Mondial Assistance.

Piękniejsza strona assistance

Branża ubezpieczeniowa ma jednak dla Pań produkty jeszcze bardziej kobiece, dodawane na przykład do wybranych kart płatniczych oferowanych przez niektóre banki.  Pogotowie stylistyczne (przedstawiające propozycje ubioru czy fryzury), beauty assistance (pomoc w wyborze, rezerwacja oraz finansowanie wizyty w salonie kosmetycznym) czy osobisty trener fitness (organizacja sesji treningowych, układanie zestawów ćwiczeń) to tylko kilka przykładów usług przygotowanych specjalnie, a czasem nawet wyłącznie dla płci pięknej.  Bardziej przyziemna, ale na pewno przydatna na co dzień może okazać się pomoc w rezerwacji stolika w restauracji, wyszukanie ofert wakacyjnych o określonych parametrach czy przygotowanie oferty organizacji balów urodzinowych dla małych pociech. Concierge dla kobiet pozwala też przerzucić na towarzystwo ubezpieczeniowe ciężar organizacji „babskiego wieczoru” czy zagranicznego wyjazdu. Dla kobiet pracujących zawodowo a na „drugiej zmianie” zajmujących się rodziną to oszczędność czasu, ale też minimalizacja ryzyka, że przez nadmiar obowiązków z głowy wypadnie konieczność potwierdzenia jakiejś rezerwacji. Taki pakiet dla Alior Banku przygotował Mondial Assistance.

Kobieca torebka pilnie strzeżona

Torebka to dla większości kobiet coś znacznie więcej niż pojemnik na dokumenty i kosmetyki. To sposób na wyrażenie siebie, swojego stylu, a czasem nawet nastroju. Trudno się więc dziwić, że utrata tak cennego atrybutu to prawdziwa tragedia. Następstwa potencjalnej katastrofy starają się łagodzić towarzystwa ubezpieczeniowe. Kilka z nich ma w ofercie ubezpieczenie torebki.

Mamy w ofercie ubezpieczenia bagażu, które obejmuje mienie osobiste każdej kobiety przenoszone na co dzień w torebce, neseserze, teczce lub plecaku podręcznym. Takie ubezpieczenie pokrywa szkody powstałe poza miejscem zamieszkania wskazanym w polisie, np. w czasie drogi z domu do pracy, na spotkanie służbowe czy towarzyskie, w czasie wyjścia do kina, teatru, restauracji czy na siłownię, jak również w czasie podróży – mówi Andrzej Paduszyński z Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group.

Wykaz przedmiotów, które podlegają ochronie jest tak obszerny jak zawartość torebki: portmonetka, portfel, etui na dokumenty, gotówka, telefon komórkowy, okulary (optyczne i słoneczne), bilety okresowe komunikacji miejskiej, wszelkiego rodzaju kosmetyki, przedmioty higieny osobistej, odzież zabierana w podróż,  jak również przenośny komputer, aparat fotograficzny czy kamera. Dobre polisy pokrywają również koszt odtworzenia, znajdującego się w kobiecej torebce i utraconego dowodu osobistego, paszportu, prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego samochodu czy motocykla.

Polisa działa w przypadku rabunku, a ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się z chwilą wyjścia z domu. W innych pakietach torebka i zawartość są zabezpieczone także przed skutkami kradzieży z włamaniem np. do pokoju hotelowego, samochodu, a także od działania ognia i innych zdarzeń losowych jak obfity deszcz. Uszkodzenia komputera przenośnego, kamery czy aparatu fotograficznego  powstałe wskutek ich upuszczenia również podlegają w tym przypadku ochronie.

Zwyczajową kwotą zabezpieczenia jest 1.500 zł, można ją oczywiście podnieść do nawet 30.000 zł. Składka wynosi od 2 zł miesięcznie – dodaje Andrzej Paduszyński.

W świecie specjalizacji i zindywidualizowanych produktów aby przyciągnąć uwagę klienta, potrzeba produktu skrojonego na miarę, który będzie odpowiadał na potrzeby określonej grupy docelowej. W dodatku bardzo często, tak jak w tym przypadku, odbiorca otrzymuje takie usługi w pakiecie z innymi produktami lub jako uzupełnienie do karty płatniczej, dodatkowo za nie nie płacąc.

Finansowe podarunki dla kobiet – artykuł do pobrania

big tits group