click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Rusza telewizyjna kampania CUK

Ruszyła telewizyjna kampania reklamowa multiagencji CUK Ubezpieczenia. Firma przypomina w niej kierowcom, że porównanie cen OC i AC u różnych ubezpieczycieli może przynieść nawet kilkaset złotych oszczędności.

Rozpoczęta w poniedziałek 23 września kampania potrwa do 31 października. W tym czasie w telewizji emitowane będą dwa, 15- i 30-sekundowy, spoty reklamowe, których celem jest zwrócenie uwagi kierowców na konkurencyjną ofertę CUK. Multiagencja ma już ponad 100 oddziałów w całym kraju, w których właściciele samochodów mogą w kilka minut wygodnie porównać ceny OC oraz AC u 20-stu największych ubezpieczycieli, dowiedzieć się, gdzie na ubezpieczeniu zaoszczędzą najwięcej i od razu kupić polisę. Klienci mogą również przeprowadzić kalkulację samodzielnie na stronie internetowej cuk.pl lub dzwoniąc na firmową infolinię.

Kierujemy nasz przekaz do wszystkich tych właścicieli i użytkowników pojazdów, którzy uważają, że cena ich obowiązkowej polisy OC jest za wysoka. Według ostatnich danych Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego uważa tak blisko połowa posiadaczy aut. My natomiast zdajemy sobie sprawę z tego, że kupna ubezpieczenia OC nie da się uniknąć, ale nieraz wystarczy sprawdzić kilka czy kilkanaście różnych ofert i dzięki temu w prosty sposób zaoszczędzić np. 400 czy 600 zł – tłumaczy Maciej Kuczwalski, dyrektor sprzedaży multiagencji CUK Ubezpieczenia.

Kampania swoim zasięgiem obejmuje wybrane kanały tematyczne Polsatu i TVN-u, m.in. Polsat Sport, TVN24 i TVN Turbo, a także TVP Info oraz Superstację. Spot reklamowy „Ubezpieczenia OC i AC w CUK” dostępny jest również na oficjalnym kanale YouTube firmy.

Rusza telewizyjna kampania CUK – artykuł do pobrania

big tits group