click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

OWU na jednej kartce papieru

Gothaer TU S.A. upraszcza ubezpieczenia. Od 16 września u Agentów i w placówkach firmy dostępna jest „mapa ochrony”, czyli jednokartkowa, rysunkowa prezentacja wszystkich dostępnych u ubezpieczyciela produktów.

 

Uprościć ubezpieczenia

Zdajemy sobie sprawę, że lektura Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU) sprawia Klientom trudności i jest czasochłonna, więc postanowiliśmy uporządkować i uprościć sposób prezentacji naszej oferty. Zamiast dodawać do OWU kolejne wyjaśnienia,  zdecydowaliśmy się na wyjątkowe rozwiązanie. Na jednostronicowej  „mapie ochrony” w przystępny sposób prezentujemy od czego, w jakim zakresie i na jakie kwoty chronimy naszych ubezpieczonych. Zamiast opisywać ofertę na wielu stronach, po prostu narysowaliśmy ją na jednej kartce. Papierowy drogowskaz po ubezpieczeniach Gothaer jest początkiem projektu, który będziemy rozwijać, aby ułatwiać świat ubezpieczeń naszym Partnerom w dystrybucji i Klientom – mówi Anna Włodarczyk-Moczkowska, Prezes Zarządu Gothaer TU S.A.

Czym jest „mapa ochrony”?

W centralnej części kartki formatu A3 znajduje się rysunek poszczególnych przedmiotów ubezpieczeń: w pełni wyposażony dom z ogrodem, po jego lewej stronie boisko oznaczające aktywność fizyczną, natomiast po prawej samochód. Na tak przygotowanej grafice znajdują się wyłącznie te elementy, które można znaleźć w definicjach OWU ubezpieczyciela, a każda z trzech wymienionych części rysunku odpowiada innym produktom. Są to odpowiednio: ubezpieczenia domu/mieszkania, osobowe oraz komunikacyjne. Dzięki temu klient widzi, co może chronić, a następnie wybiera to, co uzna za potrzebne i wpisuje w pustych polach sumy, na jakie chce ubezpieczyć konkretne przedmioty lub sytuacje. W ten sposób w ciągu kilku minut można zaprojektować nawet bardzo złożony pakiet ubezpieczeniowy, obejmujący np. kradzieżową i pożarową ochronę mieszkania, autocasco, OC w życiu prywatnym oraz polisę NNW.

Ambicją Gothaer jest pokazanie Klientom, że ubezpieczenia nie muszą być trudne. Rysunki pojawiają się w materiałach wielu ubezpieczycieli, ale dotąd jeszcze nikt nie przetłumaczył ogólnych warunków ubezpieczenia na bardzo przejrzystą i czytelną graficzną formę. Pokazujemy w ten sposób współpracującym z Gothaer  Agentom i Klientom, że ubezpieczenia nie muszą być skomplikowanym czy wręcz zagadkowym produktem finansowym, lecz czytelnie skonstruowaną ochroną, z której zrozumieniem poradzi sobie dosłownie każdy – dodaje Anna Materny, Dyrektor Biura Ubezpieczeń Detalicznych.

„Mapę ochrony” klient zabiera ze sobą do domu po podpisaniu umowy, zyskując tym samym przydatną ściągawką na cały okres trwania ochrony ubezpieczeniowej. Ponadto, na rewersie mapy znajduje się  legenda oraz mapa procesów obsługowych ubezpieczyciela. Dzięki temu klient w jednym poręcznym dokumencie otrzymuje m.in. przydatne dane kontaktowe, opis postępowania po szkodzie oraz dokładne wytłumaczenie każdego z ryzyk.

Ubezpieczenie na jednej kartce papieru – artykuł do pobrania

big tits group