click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Ubezpieczenia podróżne na Eurolot.com

Mondial Assistance i Eurolot uruchomiły wspólną sprzedaż ubezpieczeń turystycznych w wersji on-line na stronie www.ubezpieczenia.eurolot.com. Polisy od kilku dni są dostępne także w systemie rezerwacji lotów przewoźnika. Z ubezpieczenia mogą skorzystać zarówno podróżujący w obrębie Polski, jak również klienci Eurolot korzystający z europejskiej siatki połączeń.

Oferowane produkty obejmują takie elementy jak koszty leczenia i assistance w podróży, ubezpieczenie NNW, oraz bagażu podróżnego i sprzętu sportowego. Klienci mogą też skorzystać z ubezpieczenia dobrze znanego turystom korzystającym z usług biur podróży, czyli ubezpieczenia rezygnacji z wyjazdu zagranicznego, gwarantującego zwrot kosztów biletów lotniczych.  Co szczególnie ważne dla podróżujących z Eurolot po krajach europejskich, ubezpieczenie turystyczne pokrywa też świadczenia medyczne, których nie obejmuje Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawana przez NFZ (EKUZ).

W tym sezonie dużo mówiło się o ubezpieczeniach podróżnych, bo coraz większa jest świadomość tego jak ważne dla podróżujących są te produkty. Koszty leczenia opiewające na kilka czy kilkanaście tysięcy euro w przypadku braku polisy mogą zrujnować każdy budżet. Umożliwienie zakupu takiej polisy podczas rezerwacji lotu, to też duża oszczędność czasu, którego przecież zawsze nam brakuje tuż przed samym wyjazdem. Dzięki temu klient wypełnia jeden formularz, bo zarówno rezerwację lotu jak i polisę można kupić na jednej stronie, w trakcie tego samego procesu rezerwacyjnego – mówi Tomasz Frączek, prezes zarządu Mondial Assistance.

Przedsięwzięcie jest jednym z kroków zmierzających do dostarczania podróżującym możliwie szerokiego pakietu przydatnych usług dodatkowych związanych z lataniem, oszczędzających czas i podnoszących komfort podróży. Cieszymy się, że możemy latającym z nami zaproponować interesujące rozwiązania w dodatku dostarczane przez tak renomowanego partnera – mówi Mariusz Dąbrowski, prezes zarządu Eurolot SA.

Proces zakupowy w całości odbywa się on-line i składa się z 4 prostych kroków. Efektem jest przesłanie polisy na podany adres e-mail. Koszt podstawowego ubezpieczenia podróżnego zaczyna się już od 10 zł w przypadku lotów krajowych i 19 zł przy podróżach zagranicznych.

Mondial Assistance jest częścią międzynarodowej grupy ubezpieczeniowo-serwisowej, specjalizującej się w ubezpieczeniach turystycznych i assistance. Obecnie z jej usług świadczonych na wszystkich kontynentach, korzysta 250 milionów ludzi. Mondial Assistance wykonuje 1 interwencję co 2 sekundy, tym samym pomagając 3 500 osobom w ciągu każdej godziny.

Eurolot SA jest operatorem świadczącym niskokosztowe usługi przewozowe między najważniejszymi portami regionalnymi w Polsce. Eurolot obsługuje także porty zagraniczne. Dysponuje nowoczesną flotą samolotów Bombardier Q400 NextGen systematycznie rozwijając sieci stałych połączeń lotniczych między głównymi portami regionalnymi w Polsce i Europie.

Mondial Assistance: polisy w systemie rezerwacji Eurolot – artykuł do pobrania

big tits group