click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Kobieca torebka pod ochroną

Na rynku pojawiło się innowacyjne ubezpieczenie chroniące kobiecą torebkę. Dostępne jest na stronie kobieta.pl i jest efektem współpracy wydawnictwa G+J z Mondial Assistance. Oprócz nowatorskiego podejścia do przedmiotu ochrony, ubezpieczyciel wprowadza produkt z przyjaznymi Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia, które mają być zrozumiałe dla osoby bez wiedzy prawnej i ubezpieczeniowej.

Pod adresem www.ubezpieczenia.kobieta.pl użytkowniczki serwisu mogą kupić produkty opracowane specjalnie dla kobiet. W ramach dostępnych rozwiązań posiadaczka polisy może wybrać trzy rodzaje produktów, z których każdy daje inną ochronę, w zależności od tego czy pomoc specjalistów ma dotyczyć awarii w domu, samochodu czy też ubezpieczenia ulubionej torebki. Ta ostatnia opcja obejmuje zwrot kosztów torebki w razie jej utraty, zwrot kosztów wyrobienia dokumentów czy usługę ślusarską. Polisa gwarantuje nawet zwrot utraconych wraz z torebką pieniędzy, a w rozszerzonym pakiecie także ubezpieczenie telefonu.

Ubezpieczenie torebki to innowacyjny produkt sprzedawany w niespotykanej jak dotąd formule samodzielnego ubezpieczenia, nie jako dodatek do innych produktów finansowych. Nie mniej ciekawa jest sama koncepcja budowy i prezentacji produktów. O wszystkich tych ubezpieczeniach możemy powiedzieć, że są bardzo kobiece i prawdziwie przyjazne. Łatwo wybrać właściwy produkt, brak w nim kruczków i zapisów z gwiazdką. Jeśli już jakieś ograniczenia się pojawiają, komunikowane są na równi z benefitami – mówi Tomasz Frączek, prezes zarządu Mondial Assistance.

Proces zakupowy w całości odbywa się on-line i składa się z 3 prostych kroków. Niezbędne dane podaje się na stronie, płaci w Internecie, a polisa przychodzi drogą e-mailową. Koszt podstawowego ubezpieczenia zaczyna się już od 59 zł na rok.

Wierzymy, że wspólnie wypracowana oferta podana w nowoczesny i niekonwencjonalny sposób, sprosta oczekiwaniom naszych czytelniczek, a w szczególności wysublimowanej grupie użytkowniczek serwisu Kobieta.pl. Kontekstowe oferowanie produktu ma na celu przypomnienie czytelniczkom jak ważne jest dla nich bezpieczeństwo osobistej torebki i ułatwienie zakupu dobrego jej zabezpieczenia – mówi Magdalena Malicka, prezes zarządu G+J Polska.

To już drugi przykład współpracy wydawnictwa G+J z Mondial Assistance po uruchomionej we wrześniu i wspieranej innowacyjną kampanią reklamową sprzedaży ubezpieczeń turystycznych na stronie Odyssei.com.

Kobieca torebka pod ochroną – artykuł do pobrania

big tits group