click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

TOP 5 oscarowych scen sprzątania

Które filmy już w ten weekend otrzymają Oscara i zapiszą się w historii kina i rozrywki? Zazwyczaj najbardziej zapamiętywane są sceny pocałunków, pościgów lub porachunków gangsterskich, jednak wiele z nich w dużej mierze prezentuje z pozoru nieciekawe codzienne czynności, które przedstawione są w wyjątkowy sposób – eksperci od utrzymania czystości firmy Spontex przedstawiają 5 oscarowych scen sprzątania.

WALL-E  – ta scena to dowód na to, że sprzątając możemy zaleźć wiele interesujących przedmiotów, o których zapomnieliśmy lub byliśmy przekonani, że zostały stracone na zawsze – robocikowi udało się nawet odzyskać Ziemię dla ludzkości. Film nagrodzono Oscarem za najlepszy długometrażowy film animowany w 2009.

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków – to dowód na to, że nawet najbardziej pracowitym i dbającym o czystość czasem potrzebna jest pomoc…Film otrzymał Oscara w 1939 roku.

Pani Doubtfire – historia ojca, który przebiera się za kobietą, by pracować  jako gosposia w domu byłej żony, aby spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi. Oto Robin Willimas w niezapomnianej scenie sprzątania! Film wyróżniony Oscarem za najlepszą charakteryzację w 1994 roku.

Zaczarowana – ta piosenka w wykonaniu Amy Adams otrzymała nominację do Oscara w 2008 roku i jest świetnym przykładem na to, jak śpiewanie ułatwia domowe obowiązki. W tym roku Amy ma szansę na nagrodę dla najlepszej aktorki za udział w filmie „American Hustle”.

American Hustle – film ma szansę zdobyć Oscara aż w 10 kategoriach. Jennifer Lawrence świetnie pokazuje, że czasami włączając muzykę do sprzątania możemy dać się ponieść…

Top 5 oscarowych scen sprzątania – artykuł do pobrania

big tits group