click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Regus wchodzi do Gdańska

Firma Regus będąca największym na świecie dostawcą elastycznych rozwiązań w zakresie miejsc pracy otwiera swój oddział w gdańskiej Alchemii. Będzie to już 13 placówka w kraju, ale pierwsza w Trójmieście. Regus rozpocznie działalność w czerwcu br.

Ponad 20 lat działania

Regus to działający od 1989 roku globalny dostawca elastycznych rozwiązań w zakresie miejsc pracy. Firma założona została w Brukseli, a jej obecna siedziba mieści się w Luksemburgu. Regus stale rozszerza zakres oferowanych produktów i usług, dostosowując je do zmieniających się realiów rynku, potrzeb klientów, a także sposobów ich pracy. Klienci firmy mają do dyspozycji zaawansowane rozwiązania, zaczynając od salonów biznesowych, po sale wideokonferencji czy indywidualne workpody. Z usług firmy korzystać można także zdalnie, co doskonale wpisuje się we współczesne trendy rynku pracy mobilnej, a wszystkie te udogodnienia dostępne są bez ponoszenia stałych kosztów.

Prestiżowe lokalizacje

Firma lokuje swoje oddziały w prestiżowych i dobrze skomunikowanych lokalizacjach w centrach miast, głównych dzielnicach biznesowych lub parkach biznesu, jak również na dworcach, lotniskach czy stacjach benzynowych. Regus jest globalną organizacją z ponad 1800 lokalizacjami w 600 miastach, w 100 krajach na całym świecie. Gdański oddział będzie 13 placówką w Polsce (obecne są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie), ale pierwszą w Trójmieście. W tym roku planowane są otwarcia nowych centrów biznesowych między innymi w Katowicach i Krakowie. Regus rozpocznie swoją działalność na początku czerwca, a jego oddział mieścić się będzie na 5 piętrze wieży biurowej Aurum kompleksu Alchemia. Inwestycja w Gdańsku związana jest z globalnym programem ekspansji firmy, a duże znaczenie przy decyzji o wejsciu do Trójmiasta miał prężny rozwój aglomeracji na przestrzeni ostatnich lat. Alchemia wybrana została ze względu na dogodną lokalizację, dobre skomunikowanie, a także dodatkowe funkcje oraz usługi oferowane przez centrum rekreacyjno-sportowe mieszczące się w kompleksie.

Regus wchodzi do Gdańska – artykuł do pobrania

big tits group