click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Compuware przenosi biuro do Alchemii

Firma Compuware, działający globalnie twórca oprogramowania wspierającego biznesowe rozwiązania IT – od rozwijania i testowania aplikacji, poprzez monitorowanie poziomu usług informatycznych, do wsparcia zarządzania działami IT, postanowiła zmienić swój gdański adres. We wrześniu 2014 r. przeprowadzi się z dotychczasowej siedziby przy ul. Dmowskiego 12 do wielofunkcyjnego kompleksu Alchemia, gdzie zajmie ponad 3 tys. mkw. powierzchni biurowej.

Od 9 lat w trójmiejskim otoczeniu

Amerykański Compuware zadebiutował na polskim rynku twórców software’u przejęciem w 2005 r. firmy Adlex, która specjalizowała się w tworzeniu oprogramowania służącego do monitorowania wydajności i poprawności działania aplikacji w sieciach komputerowych. W czasie 9 lat funkcjonowania w trójmiejskim środowisku firma umocniła swoją rynkową pozycję potentata w zakresie dostawcy rozwiązań informatycznych dla biznesu, obsługującego 46 z listy 50 największych spółek według magazynu Fortune. W trakcie swojej obecności w Polsce firma przeszło 2-krotnie zwiększyła liczbę pracowników – dziś jest ich już ponad 170. Gdański oddział Compuware zaangażowany jest we wszystkie etapy procesu wytwarzania oprogramowania, począwszy od analizy runku i definiowania produktów, poprzez wybór technologii, programowanie czy testowanie, a skończywszy na tworzeniu dokumentacji dla użytkowników i wsparciu technicznym klientów.

Chcąc kontynuować rozwój firmy we wszystkich tych obszarach, musieliśmy podjąć decyzję o zmianie lokalizacji, ponieważ w obecnej brakuje nam wolnej przestrzeni biurowej, a to utrudnia biznesową ekspansję. Realizacja naszych planów możliwa jest natomiast w kompleksie Alchemii, w którym doceniamy przede wszystkim wysoki standard techniczny, dopasowany do naszych potrzeb i charakteru prowadzonej działalności – mówi Witold Płotka, Vice Prezes w Compuware.

3-pietrowe biuro dla aktywnych pracowników

Decyzja o podpisaniu umowy z Alchemią podyktowana była również dostępnością komunikacji miejskiej i udogodnieniami dla pracowników firmy.

To aktywne osoby, dla których ważna jest obecność parkingów czy szatni dla rowerzystów, a także bliskość kompleksu sportowego z basenem, z którego można skorzystać nawet w przerwie na lunch – dodaje Witold Płotka.

Compuware przez 5 lat zajmować będzie ponad 3,000 m2 na 7., 8. i 9. piętrze wieży Platinum. Otwarcie biura w Alchemii zaplanowano na wrzesień 2014 r.

Compuware przenosi biuro do Alchemii – artykuł do pobrania

big tits group