click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Setna franczyza w CUK Ubezpieczenia

W systemie franczyzowym multiagencji CUK Ubezpieczenia działa już 100 placówek. Setny oddział uroczyście otwarto 25 czerwca w Chojnicach.

Według „Raportu o rynku franczyzy w Polsce 2014” przygotowanego przez firmę PROFIT System, na koniec 2013 r. działało w Polsce 941 systemów franczyzowych, prowadzących łącznie ponad 58 tys. placówek. Eksperci prognozują, że w tym roku te statystyki jeszcze się poprawią – do 1 tys. wzrośnie liczba franczyz i do ok. 63 tys. łączna suma ich oddziałów. Dynamiczny rozwój tego modelu biznesowego znajduje potwierdzenie m.in. w branży pośrednictwa ubezpieczeniowego. Jej lider, multiagencja CUK Ubezpieczenia, otworzyła w czerwcu setną placówkę franczyzową. Okrągła liczba przypadła nowo powstałemu oddziałowi w Chojnicach.

To dla nas ważny moment i potwierdzenie, że decyzja podjęta w 2008 r., gdy w Koninie działalność rozpoczął nasz pierwszy punkt partnerski, była słuszna. Wówczas, mając już za sobą 7-letnie doświadczenie jako multiagencja, dostrzegliśmy niezagospodarowany potencjał biznesowy zwłaszcza w mniejszych miejscowościach i dzięki franczyzie zwróciliśmy się ku nim. W zamian za know-how nasi partnerzy dają nam dostęp do lokalnych społeczności – mówi Maciej Kuczwalski, Dyrektor Sprzedaży i członek Zarządu multiagencji CUK Ubezpieczenia.

Własny biznes w branży ubezpieczeniowej

Franczyzobiorcą CUK Ubezpieczenia może zostać osoba fizyczna lub prawna, która gotowa jest prowadzić placówkę w miejscowości liczącej przynajmniej 10 tys. mieszkańców. Rozbudowany system szkoleń, informatyzacja oddziału i wsparcie marketingowe pozwalają przystąpić do systemu niezależnie od wcześniejszego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej.

Naszych partnerów franczyzowych dobieramy przede wszystkim pod kątem znajomości otoczenia i w oparciu o analizę konkurencji. Zaletą jest dla nas również posiadanie własnego lokalu w centrum miasta, ale jesteśmy oczywiście skłonni wesprzeć franczyzobiorcę w poszukiwaniach odpowiedniego miejsca na placówkę – tłumaczy Monika Grabowska, Dyrektor Działu Rozwoju Sieci Zewnętrznej.

Cały proces otwarcia oddziału nie trwa długo i może zamknąć się nawet w 2 miesiącach od pierwszego kontaktu z franczyzodawcą. Koszt uruchomienia placówki CUK Ubezpieczenia to ok. 15 tys. złotych, jednak jej właściciel powinien liczyć się z koniecznością dofinansowania biznesu do 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia sprzedaży. Po tym czasie spodziewany jest stały zwrot z inwestycji we własny oddział.

Setna placówka w systemie franczyzowym CUK Ubezpieczenia – artykuł do pobrania

big tits group