click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Regus otwiera centrum w Alchemii

Firma Regus, światowy dostawca rozwiązań w zakresie przestrzeni do pracy, otwiera swoje pierwsze centrum biznesowe w Trójmieście. Nowy obiekt poszerza polską sieć firmy Regus, która obejmuje teraz 13 lokalizacji w 5 miastach.


Gdańsk charakteryzuje się elastycznością gospodarczą.  Firmy szukają pracowników, poziom bezrobocia jest niższy w porównaniu z ubiegłym rokiem, a nawet z ostatnimi miesiącami, a poza tym ośrodek ten dysponuje różnorodną ofertą w zakresie przestrzeni do pracy — argumentuje Dominic Harrison, dyrektor generalny firmy Regus na Europę Północną. – Nasi klienci doceniają potencjał biznesowy regionu, a my wychodzimy naprzeciw ich wymaganiom i otwieramy centrum biznesowe w jednym z najatrakcyjniejszych punktów Trójmiasta.

Nowe możliwości

Nowe centrum biznesowe w Gdańsku stanie się ważnym punktem w Trójmieście, istotnym dla rozwoju firm w tym dynamicznym regionie. Powierzchnie biurowe firmy Regus to zaawansowane rozwiązania obejmujące m.in. profesjonalne salony Business Lounge, sale konferencyjne, sale do wideokonferencji i pojedyncze stanowiska pracy. Z biur można też korzystać zdalnie, co wpisuje się w trend pracy mobilnej, coraz wyraźniej obecny w wielu firmach. Firma Regus dodała Gdańsk do sieci 13 działających centrów biznesowych w Polsce. Jest to odpowiedź na duże zapotrzebowanie na łatwe do przystosowania pomieszczenia biurowe w całym kraju. Wiele organizacji — począwszy od nowych firm po międzynarodowe korporacje — korzysta z tego typu przestrzeni, aby rozpocząć działalność na nowych rynkach oraz wprowadzić bardziej elastyczne formy pracy.

Miejsce dla binzesu

Nowa powierzchnia biurowa firmy Regus znajduje się w kompleksie Alchemia w Gdańsku, przy Alei Grunwaldzkiej 411, na piątym piętrze wieży biurowej Aurum. Ten nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt jest idealnym miejscem do prowadzenia firmy. Alchemia zapewnia wiele praktycznych udogodnień, takich jak podziemny parking, a jej integralną częścią jest centrum sportowo-rekreacyjne i restauracja. Budynek jest usytuowany w samym sercu aglomeracji, dzięki czemu pracownicy mogą korzystać z bardzo dogodnych połączeń komunikacyjnych transportu publicznego. Co także istotne, dotarcie do gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy zajmuje zaledwie 15 minut. Dobra lokalizacja, doskonałe połączenia komunikacyjne i łatwy dostęp do najważniejszych punktów miasta były głównymi czynnikami decydującymi o otwarciu centrum biznesowego w tym miejscu. Firma Regus dąży do poszerzania oferty produktów oraz usług i adaptuje je do zmieniających się realiów rynku oraz potrzeb klientów. Wyniki ostatniej ankiety przeprowadzonej przez firmę Regus wskazują, że w opinii 83% polskich przedsiębiorców dogodna lokalizacja może pomóc w zwiększeniu sprzedaży. Zmniejszenie dystansu między firmą a jej klientami oznacza też możliwość poprawy wskaźnika utrzymania klientów (według 79% respondentów) i ich zadowolenia (zdaniem 78%).

Regus otwiera centrum w Alchemii – artykuł do pobrania

big tits group