click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Superpolisa zaprasza agentów

Od początku września do końca października potrwa telewizyjna kampania reklamowa zajmującej się porównywaniem i sprzedażą ubezpieczeń Superpolisy. Celem firmy jest zaproszenie agentów ubezpieczeniowych do współpracy w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej.

W ramach kampanii od 1 września do 31 października emitowany będzie 15-sekundowy spot, którego bohaterem jest brand hero Superpolisy – pies Spox. Dynamiczną animacją i hasłem przewodnim „Superpolisa zaprasza do współpracy najlepszych Agentów” firma chce przyciągnąć uwagę potencjalnych partnerów biznesowych. Przekaz kierowany jest przede wszystkim do agentów ubezpieczeniowych, gotowych samodzielnie prowadzić działalność w oparciu o ogólnopolski system franczyzowy lub partnerski, jak również na zasadach niezależnego doradcy. Obecnie multiagencja ma podpisanych ok. 300 umów partnerskich i współpracuje z ponad 500 doradcami.

W kampanii zdecydowaliśmy się na przekaz B2B, ponieważ chcemy być postrzegani jako dynamicznie rosnąca i nowoczesna sieć sprzedaży ubezpieczeń, której celem jest ciągły rozwój. Uda nam się zrealizować to założenie, jeśli we współpracę z nami zaangażują się profesjonalni partnerzy biznesowi. Staramy się przekonywać ich do siebie zarówno w działaniach marketingowych, ale także oferując im atrakcyjne warunki startu, np. dając 10 tys. zł dofinansowania na otwarcie własnej placówki franczyzowej – mówi Jakub Nowiński z Superpolisy.

Zakontraktowana na wrzesień i październik kampania opiera się na codziennej emisji w dwóch blokach Telewizji Polsat: w Poranku z Polsat News (wyświetlanym równolegle także na głównej antenie Polsatu) oraz w późniejszych godzinach w Polsat News i Polsat News 2. Za kreację odpowiada agencja Chimney. Planowanie i zakup mediów firma przeprowadziła we własnym zakresie.

Obecna kampania nie jest pierwszą telewizyjną promocją Superpolisy. W okresie od czerwca do sierpnia prowadziła kampanię związaną ze swoją ofertą produktową, aktualnie angażuje się w sponsoring Formuły 1, pojawia się również jako jeden z partnerów Paszportu Korzyści Polsatu.

Superpolisa zaprasza agentów do współpracy – artykuł do pobrania

big tits group