click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Assistance ujarzmi żywioł

W ubiegłym roku strażacy, aż 27 tys. razy gasili pożary budynków mieszkalnych (dane Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej). To zdarzenia losowe, których nie sposób przewidzieć. Ich skutki zazwyczaj są bardzo dotkliwe, ale niektóre z nich można jednak dosyć łatwo i tanim kosztem złagodzić.

Pożarów w 2013 roku było średnio 74 dziennie, wybuchały statystycznie co 19,5 minuty! Nieocenione wsparcie w takich sytuacjach zapewnia usługa domowego assistance, która może pomóc począwszy od pilnowania zniszczonego mienia, po montaż mebli po powrocie.

Prywatny strażnik dobytku

Możliwość skorzystania z pomocy fachowców na telefon w przypadku pożarów to istotny i dosyć często wykorzystywany element usługi domowego assistance. Pomoc z jednej strony minimalizuje straty, a z drugiej polega na zorganizowaniu poszkodowanym warunków do życia na czas doprowadzenia do stanu używalności spalonego mieszkania lub do czasu zorganizowania innego lokum.

W przypadku pożaru mieszkania usługa assistance dla domu okazuje się być pomocą w rozwiązaniu najpilniejszych problemów i komplikacji. – Poszkodowanym posiadającym assistance domowe jest organizowany transport do rodziny, u której chcą zamieszkać, a w przypadku gdy nie mają takiej możliwości zapewnione zostaje zakwaterowanie w hotelu. Ochroną otoczone zostanie także zniszczone mienie – strażnik będzie czuwał nad mieszkaniem, podczas gdy ocalały dobytek zostanie przewieziony i przechowany w bezpiecznym miejscu przez niezbędny czas  mówi Piotr Ruszowski, dyrektor sprzedaży i marketingu w Mondial Assistance.

A co jak sąsiad cię zaleje?

Podobnie jak w przypadku pożaru, także podczas zalania mieszkania usługa domowego  assistance może być pomocna. Do najczęstszych przyczyn zalania zalicza się awarie rur i instalacji wodociągowych, nieumyślne pozostawienie otwartego kranu, a także awarie pralek lub zmywarek. Przytrafić się to może każdemu – nawet jeśli sami dokładamy wszelkiej staranności by do takiego nieszczęścia nie doszło, to nie możemy mieć pewności, że tak samo postępuje sąsiad mieszkający piętro wyżej.

Podane przykłady nieszczęśliwych zdarzeń to jedne z gorszych scenariuszy, znacznie częściej dochodzi jednak do drobniejszych wypadków skutkujących zniszczeniem nieruchomości oraz niewielkimi usterkami, w przypadku których również zadziała pakiet ubezpieczenia dla domu. Assistance obejmuje wsparcie i fachowe usługi wielu specjalistów m.in. hydraulika, elektryka, dekarza, ślusarza, stolarza i szklarza, a nawet interwencję i opiekę medyczną z poradą psychologa włącznie – dodaje Piotr Ruszowski.

Co zapewnia domowe assistance w przypadku pożaru i zalania*?

  1. Zakwaterowanie w hotelu (zwrot kosztów) i dojazd do niego.
  2. Nadzór strażnika nad pustym mieszkaniem.
  3. Transport ocalałych rzeczy oraz pokrycie kosztów ich przechowania.
  4. Pomoc psychologa.
  5. Ekipę sprzątającą do usuwania skutków pożaru czy zalania.
  6. Usługi ślusarza, hydraulika, elektryka, dekarza, stolarza czy szklarza.

* na podstawie Mondial Assistance

Assistance ujarzmi żywioł – artykuł do pobrania 

big tits group