click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Ubezpieczenia w gdańskim Madisonie

W lutym jedna z największych multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce, Superpolisa.pl, rozpoczęła działalność w gdańskim Madisonie. Klienci galerii handlowej zyskali dzięki temu dostęp do kompleksowej oferty ubezpieczeń – od komunikacyjnych po życiowe.

Z przeprowadzonego w pierwszej połowie 2014 roku badania SMG/KRC Millward Brown wynika, że dla 61% Polaków centrum handlowe jest interesującą alternatywą dla centrum miasta, w rezultacie czego już ponad 32% osób odwiedza je w innym celu niż tradycyjne zakupy. Jak widać galerie handlowe utrwalają swój wizerunek miejsc, w których można załatwić niemal wszystkie najważniejsze sprawy – od kupna wszystkich potrzebnych produktów (m.in. spożywczych czy odzieżowych, ale też bardziej skomplikowanych finansowych, jak bankowe czy ubezpieczeniowe), przez spotkanie w kawiarni ze znajomymi, po wizytę u fryzjera czy na siłowni.

Zdajemy sobie sprawę, że galerie handlowe stały się w ostatnich latach bardzo ważnym miejscem także dla mieszkańców Trójmiasta. Dlatego wybierając lokalizację dla naszego oddziału zdecydowaliśmy się na tzw. wyspę w Madisonie. Z doświadczenia wiemy, że klienci centrów handlowych cenią sobie dostęp do ubezpieczeń oraz innych produktów finansowych na równi z dostępem do pozostałych sklepów – mówi Anna Zajc z porównywarki ubezpieczeń Superpolisa.pl.

Nowo otwarty oddział jest już 2. w Gdańsku, 4. w Trójmieście i 72. w sieci placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju. W Superpolisie klienci otrzymują dostęp do oferty dwudziestu towarzystw ubezpieczeniowych. Pozwala im to sprawnie dopasować ubezpieczenie pod względem ceny i zakresu ochrony, tak aby kupiona polisa w jak największym stopniu odpowiadała ich faktycznym potrzebom i możliwościom finansowym. Podczas zakupu klienci mogą liczyć na wsparcie konsultanta, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące szerokiego wachlarza oferowanych przez Superpolisę ubezpieczeń: samochodowych, turystycznych, mieszkań, domów, zdrowia i życia, a także firmowych.

Superpolisa.pl mieści się na pierwszym piętrze Centrum Handlowego Madison przy ul. Rajskiej 10 w Gdańsku.

Ubezpieczenia dotarły do gdańskiego Madisona – artykuł do pobrania


big tits group