click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Regus rośnie w Gdańsku

Firma Regus, światowy dostawca elastycznych rozwiązań w zakresie miejsca pracy, rozwija swój gdański oddział zlokalizowany w Alchemii. 6 kwietnia, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, uruchomiona została nowa część biurowa oferująca kolejne przestrzenie pod wynajem. Firma zajmować będzie teraz ponad 1100 mkw.

Gdański klimat sprzyja

W ciągu niespełna 10 miesięcy działalności (czerwiec 2014 – kwiecień 2015) gdański oddział firmy Regus urósł o blisko 50%. To duży sukces firmy potwierdzający zarazem dogodne warunki do rozwoju na trójmiejskim rynku.

Nasz odział dobrze się w Gdańsku rozwija. W ciągu niespełna roku wynajęliśmy prawie wszystkie biura, dlatego podjęliśmy decyzję o znaczącym zwiększeniu skali działania w Gdańsku –  mówi Paweł Ornatek, Dyrektor Zarządzajacy firmą Regus w Polsce.

Powierzchnie biurowe firmy Regus to zaawansowane rozwiązania dedykowane firmom, które nie mają wielkopowierzchniowych potrzeb biurowych, jednak istotna jest dla nich prestiżowa lokalizacja w biurowcu klasy A, dostępna od zaraz na elastycznych warunkach najmu. Regus oferuje wynajem kilkuosobowych biur typu open space oraz jedno- czy kilkuosobowych gabinetów. Do dyspozycji są też sale konferencyjne oraz aneksy kuchenne. Wszystkie pomieszczenia są w pełnie wyposażone, zarówno pod względem mebli, jak i całej infrastruktury sieciowej czy telekomunikacyjnej o bardzo wysokim stopniu bezpieczeństwa. Klientami Regusa są zarówno małe firmy, jak i duże zagraniczne korporacje, wchodzące dopiero na trójmiejski rynek. Są też takie, które otwierają tutaj swoje przedstawicielstwa i wymagają niewielkiego, ale wysokiej jakości biura.

Od mikro po korporacje

Obecni najemcy gdańskiego Regusa reprezentują całe spektrum branż – od handlu żywnością czy surowcami, przez usługi prawne i finansowe po sektor IT. Oferta dedykowana jest nowym i młodym podmiotom, jednak o skrystalizowanym już kierunku biznesu oraz wymaganiach.

Mamy świadomość różnorodności potrzeb, dlatego jest u nas możliwość wynajęcia biura na ustalony przez klienta okres – bez żadnych minimów, jak również abonamentowo – np. na kilka dni w miesiącu, gdy nie potrzebuje się stałego miejsca do pracy. Jest też możliwy wariant wirtualny, w którym firma zyskuje tylko adres oraz podstawową obsługę korespondencyjną – dodaje Paweł Ornatek.

Co ciekawe, czynsz za wynajęte biuro jest stały i nie jest uzależniony od jego powierzchni. Ponadto zawarte są w nim wszelkie opłaty eksploatacyjne, korzystanie z części wspólnych oraz kompleksowa obsługa sekretariatu. Ceny rozwiązań biurowych zaczynają się już od 299 zł. W Polsce Regus posiada obecnie 15 lokalizacji, na całym świecie jest ich blisko 3 tysiące. Każdy klient Regusa ma możliwość korzystania z określonych pomieszczeń w dowolnej lokalizacji na świecie. Po firmach Kemira i Grupa Progres, Regus jest trzecim najemcą Alchemii znacząco powiększającym swoją powierzchnię biurową po niespełna roku od rozpoczęcia działalności w Gdańsku.

Regus rośnie w Gdańsku – artykuł do pobrania

big tits group