click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Idea z pakietami medycznymi Saltusa

Idea Partners Group SA podpisała umowę o strategicznym partnerstwie z Saltus Ubezpieczenia dotyczącą dystrybucji ubezpieczeń medycznych. Współpraca weszła w życie w lipcu, poszerzając i uzupełniając dotychczasową ofertę IPG.

Klientami IPG SA jest około 400 multiagencji w całym kraju, w szczególności tych, którzy sprzedają ubezpieczenia na życie. Naturalnym kierunkiem rozwoju było więc poszerzenie portfela produktowego o pakiety medyczne. W pierwszej kolejności współpracujący z IPG SA multiagenci będą mogli sprzedawać grupowe pakiety medyczne, a następnie także indywidualne. Podpisana właśnie umowa to nowe możliwości dla współpracujących z IPG SA.

Zależało nam, aby do oferty dodać produkty, które na rynku będą się broniły nie ceną, a jakością i możliwościami dopasowania do indywidualnych potrzeb. Pakiety medyczne Saltusa świetnie spełniają to kryterium  – mówi Piotr Maciągowski, Prezes Zarządu Idea Partners Group SA. – Podpisanie umowy z Saltusem pozwoli na poszerzenie naszej oferty i uatrakcyjnienie jej zarówno dla obecnych, jak i przyszłych klientów – multiagentów sprzedających ubezpieczenia. Ze względu na fakt, że dobieramy zakres produktów tak, aby były wobec siebie komplementarne, mamy możliwość skutecznego dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Oferta zdrowotna Saltus Ubezpieczenia wyróżnia się na rynku brakiem jakościowego różnicowania dostępnych pakietów. Ubezpieczony – bez względu na wariant ubezpieczenia, którym jest objęty – posiada dostęp do tych samych specjalistów oraz badań diagnostycznych i laboratoryjnych, różna jest natomiast liczba przysługujących procedur medycznych – limit ilościowy zastępujący limit jakościowy. Sieć placówek medycznych, w których można skorzystać z ubezpieczenia Saltus to obecnie przeszło 1100 placówek medycznych  w całym kraju, a wszystkie usługi są dostępne pod jednym numerem telefonu.

Solidne podstawy organizacyjne i szybko rosnąca baza współpracujących z Idea Partners Group multiagencji przekonały nas, że to odpowiedni partner do dystrybucji innowacyjnego oraz ważnego dla nas produktu, jakim są pakiety medyczne. Wysoka jakość sieci sprzedaży IPG i czas, jaki poświęcają na szkolenia i wsparcie sprzedaży to wg nas skuteczna droga do upowszechnienia prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych w Polsce – ocenia Maciej Dylewski dyrektor zarządzający sprzedażą zewnętrzną w Saltus Ubezpieczenia.

Współpraca umożliwia także zmianę procesu sprzedaży i wypłat prowizji współpracującym z IPG. Sprzedaż zdrowotnych pakietów medycznych Saltus Ubezpieczenia jest przez IPG rozliczana w bardzo atrakcyjnym dla multiagentów systemie up-front. Wypłata należnej kwoty upfrontowej występuje już przy zaksięgowaniu przez TU drugiej składki.

Pierwsze sygnały z naszej sieci sprzedaży są bardzo pozytywne. Agenci są zadowoleni z formuły nowego produktu, jak i sposobu rozliczania prowizji zaproponowanej przez IPG – podsumowuje Piotr Maciągowski.

Idea Partners Group działa od 2012 roku. Obecnie współpracuje już z 400 multiagencjami.  W ofercie firmy, można znaleźć paletę specjalistycznych rozwiązań ubezpieczeniowych i inwestycyjnych z wiodących towarzystw ubezpieczeniowych.

Saltus Ubezpieczenia to nowa marka na rynku, specjalizująca się w ubezpieczeniach korporacyjnych. Oferta produktowa  to między innymi ubezpieczenia typu „employee benefits”, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, grupowe ubezpieczenie na życie, ubezpieczenia majątku przedsiębiorstwa.

Idea z pakietami medycznymi Saltusa – artykuł do pobrania

big tits group