click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

OPEUS wspiera najlepszych.

OPEUS od początku swojej działalności aktywnie wspiera płockich sportowców. Spółka, która na swoim koncie ma m.in. tytuł Lidera Rynku Stolarki 2014, teraz może cieszyć się z sukcesów występującego z logo marki zawodnika wyścigów motocyklowych, Pawła Szkopka. W połowie września zdobył on tytuł wicemistrza Alpe Adria Championship, a także zwyciężył w XII rundzie Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski. 

Paweł Szkopek ma już na swoim koncie Puchar Europy, a także tytuły mistrza i wicemistrza Polski. W poprzedni weekend w sobotnich kwalifikacjach słowackich zawodów Alpe Adria Championship Szkopek osiągnął drugi wynik, co zwiastowało interesujący wyścig tej rundy europejskich rozgrywek. Niestety podczas pierwszego starcia zawiódł uszkodzony wcześniej przełącznik rozrusznika i Paweł heroicznym wysiłkiem dotarł do mety jako szósty. W niedzielę podczas kwalifikacji nie dał za to rywalom najmniejszych szans, ustanawiając przy okazji nowy, nieoficjalny rekord Slovakia Ringu (2:03,722). Podczas drugiego wyścigu zdecydowanie liderował od startu do mety i przekroczył ją jako pierwszy. Tym samym Szkopek zdobył tytuł wicemistrza Alpe Adria Championship.

 

Jesteśmy dumni z sukcesów, jakie Paweł odnosi zarówno na polskiej, jak i międzynarodowej arenie. Sport to jedna z najważniejszych dziedzin życia społecznego, dlatego od początku funkcjonowania spółki OPEUS wspieramy płockich zawodników, a wśród nich najlepszego motocyklistę w Polsce. Cieszymy się, że możemy przyczyniać się do zdobywania przez Pawła kolejnych trofeów i razem z całym zespołem Szkopek Team by Poland Position świętować następne sukcesy. My podobną ścieżkę obieramy w biznesie – tak jak Paweł ani na chwilę nie zwalniamy i cały czas dążymy do dynamicznego rozwoju. W imieniu Zarządu oraz całej spółki OPEUS pragnę serdecznie pogratulować Pawłowi weekendowych osiągnięć. Wśród nas jest wielu pasjonatów sportów motorowych, więc w każdym wyścigu dopingujemy Pawła i trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa – powiedział Sławomir Reszke, Prezes Zarządu OPEUS.

big tits group