click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Film ochronny

W rolnictwo od dawna coraz mocniej wkracza nowoczesna technologia i nowatorskie pomysły. Celem tego jest ułatwienie życia rolnikom, zwiększenie wysokości plonów i ochrona upraw. Najnowszym tego przykładem jest film rejestrujący zagrożenia czyhające na rolnika w ciągu całego roku.

Film powstał jako materiał szkoleniowy Concordii Ubezpieczenia. Obrazuje realne zagrożenia i szkody, na jakie narażone są uprawy i gospodarstwo rolne. Ujęcia widoczne w filmie były rejestrowane w trakcie ostatnich 12 miesięcy, następnie zmontowane w jeden materiał, który w pigułce pokazuje zmiany na polu i to co może się wydarzyć w trakcie całego roku w gospodarstwie. Wszystko po to, aby widz otrzymał przekrojowy obraz tego, co grozi uprawom i majątkowi posiadanemu przez rolnika.

Liczę na to, że film ten będzie dla widza cennym źródłem informacji i inspiracją do podjęcia przemyślanych decyzji ubezpieczeniowych – powiedział Jacek Smolarek – Prezes Concordii Ubezpieczenia.

Concordia jest liderem w oferowaniu pomocy rolnikom. Nie po raz pierwszy stosuje nietypowe pomysły i nowoczesne technologie do takich celów.

Film dostępny jest pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=iBqGiMlfzR0&feature=em-upload_owner

 

Film ochronny – artykuł do pobrania

big tits group