click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Fotowoltaiczne nowości od TAURON Sprzedaż i OPEUS Energia podczas RENEXPO Poland 2015

Podczas 5-tych Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO Poland 2015, które odbędą się w dniach 22 – 24 września br. w Warszawie, TAURON Sprzedaż wraz z OPEUS Energia prezentować będą rozwiązania z zakresu instalacji PV oraz optymalizacji produkcji i konsumpcji energii, a także przeprowadzą konsultacje techniczne dla osób zainteresowanych inwestowaniem w fotowoltaikę.

Targi RENEXPO Poland dedykowane są m.in. władzom samorządowym, właścicielom gospodarstw rolnych, gospodarstw agroturystycznych, przedstawicielom branży hotelarskiej, a także wszystkim konsumentom, którzy chcieliby pozyskiwać energię elektryczną przy pomocy paneli fotowoltaicznych. TAURON Sprzedaż i OPEUS Energia na wspólnym stoisku prezentować będą najbardziej efektywne rozwiązania dla potencjalnych inwestorów, a pierwszego dnia targów (22.09) od godz. 14 do godz. 16 przeprowadzą konsultacje techniczne, podczas których przyszli prosumenci będą mogli zadać wszystkie trudne pytania dotyczące instalacji PV i szczegółowo poznać mechanizm funkcjonowania modułów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych fotowoltaiką na targi RENEXPO Poland. Cieszymy się, że razem z TAURON Sprzedaż będziemy mogli prezentować najlepsze branżowe rozwiązania i przekonywać do inwestowania w panele PV. W ostatnim czasie obserwujemy bardzo duży wzrost zainteresowania instalacjami prosumenckimi, ale wciąż widzimy też potrzebę aktywnego informowania potencjalnych inwestorów o korzyściach płynących z posiadania modułów. Targi są świetną okazją do bliższego przyjrzenia się instalacjom fotowoltaicznym oraz poznania szczegółów technicznych i prawnych dotyczących inwestycji, a także zapoznania się z branżowymi nowościami – zachęca do udziału w targach Sławomir Reszke, Prezes Zarządu OPEUS Energia.

RENEXPO Poland 2015 odbędą się w dniach 22 – 24 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Podczas targów prezentowane będą najnowsze rozwiązania z branży OZE, a także odbędzie się szereg specjalistycznych konferencji, m.in. 5-ta Międzynarodowa Konferencja: Fotowoltaika w Polsce. Udział w targach oraz konferencjach jest bezpłatny, wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja.

 

big tits group