click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Wsparcie silnego partnera

Obecny rok to czas dużych zmian dla agentów sprzedających ubezpieczenia. Szczególnie grupa wyspecjalizowana w sprzedaży ubezpieczeń życiowych nie miała w ostatnich miesiącach powodów do optymizmu. Na rynku przetrwają ci, którzy będą mieli dostęp do szerokiego zakresu produktów, wsparcia silnego partnera i dobrze skonstruowanych systemów rozliczania prowizji.

 

 Idea Partners Group pomaga rozwijać biznes w niepewnych czasach

 

Ostatnie miesiące charakteryzowały się ciągłą walką o przetrwanie sieci sprzedaży. KNF wymusił ograniczenia w sprzedaży ubezpieczeń ochronno- inwestycyjnych tzw. unit linków, zaszkodziły też wcześniej zatwierdzone zmiany w OFE. W sytuacji faktycznego wycięcia części produktów ubezpieczeniowych wydawało się, że zawężenie zakresu produktów sprzedawanych przez multiagentów spowoduje duże straty finansowe. Życie nie znosi jednak pustki – Idea Partners Group zdecydował się zaoferować swoim partnerom wyjątkowe wygodne systemy rozliczeń takie, jakich jeszcze kilka miesięcy temu nikt nie brał pod uwagę.

 

Od września wprowadziliśmy za sprzedaż ubezpieczeń grupowych na życie i zdrowotnych wypłatę prowizji w formie up-frontu. Chcąc odpowiedzieć na sytuację sprzedających ubezpieczenia życiowe, zdecydowaliśmy się też rozliczać z nimi dwa razy w miesiącu wprowadzając tzw. „półmetek”. Za wnioski, do których polisa zostanie wystawiona do 15. dnia miesiąca wypłacamy prowizję do 20. dnia tego samego miesiąca. O ile wiemy, nikt inny tego na rynku nie ma  – mówi Piotr Maciągowski z Idea Partners Group SA.

 

Inne udogodnienia, to np. przelewy prowizji na podstawie samego rozliczenia, bez oczekiwania na otrzymanie faktury. Takie rozwiązania nie tylko poprawiają płynność finansową agentów i przyspieszają otrzymywanie przez nich płatności, ale dają też małym podmiotom możliwość stworzenia miejsc pracy dedykowanym ubezpieczeniom grupowym z satysfakcjonującym wynagrodzeniem już w pierwszych miesiącach pracy.

 

Warto postawić na wykwalifikowaną kadrę

 

W tak niepewnej i dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości będzie rosła rola solidnych partnerów, na których będzie można polegać nie tylko w zakresie wypłaty prowizji. To ile zarabiamy, nie zależy tylko od wysokości prowizji, ale również od tego ile sprzedajemy. Każdy agent, który bezskutecznie próbował przyspieszyć realizację swojego wniosku lub dzwonił ze skomplikowaną sprawą do dużego towarzystwa ubezpieczeniowego wie, że szybkie uzyskanie takiej pomocy nie zawsze jest łatwe. Idea Partners Group skutecznie pomaga w takich sytuacjach, udrażnia kanały komunikacji, przyspiesza polisowanie wniosków.

 

Obecnie zyskiwać na znaczeniu będą ci, którzy są blisko rynku, blisko agentów, mają ludzi w całym kraju i dedykowane zespoły w terenie. Ci, którzy będą szybko odpowiadać na maile czy telefony, a w razie potrzeby przeprowadzać szkolenia na miejscu tak, jak to robi Idea Partners Group. W takich relacjach komfort pracy przekładający się na wielkość sprzedaży jest nie do przecenienia.

 

Zwiększanie dostępu do różnych produktów, które nie zawsze jest łatwe to jedno, a zdolność do ich przyswojenia i płynnego wprowadzenia do ofert multiagencji to drugie. – tłumaczy Piotr Maciągowski z Idea Partners Group SA. – Wdrożenie nowego produktu do sprzedaży, to nie tylko podpisanie umowy na jego dystrybucję. To również, a może przede wszystkim, zapewnienie odpowiedniej częstotliwości i poziomu szkoleń, sprawnego systemu IT czy pomocnego zespołu ludzi wyjaśniających  wątpliwości i pomagających  „procesować” polisy, a nawet służących wsparciem przy pierwszych spotkaniach z klientami. To pozwoli na zwiększenie sprzedaży i związane z tym korzyści finansowe. My takie szkolenia prowadzimy, w dodatku u agenta, w jego miejscu pracy, tak żeby nie musiał odrywać się od swojej codziennej pracy. – dodaje Piotr Maciągowski z Idea Partners Group SA.

 

Idea Partners Group działa od 2012 roku. Obecnie współpracuje już z 400 multiagencjami. Dynamiczny rozwój zakłada podwojenie tej grupy w ciągu najbliższego roku.

Partnerzy Idea Partners Group mają możliwość sprzedaży produktów największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce, niektóre z tych produktów to rynkowi liderzy w swoich segmentach:

  • Metlife: terminowe ubezpieczenia na życie, programy regularnego oszczędzania, pakiety wypadkowe, w tym ubezpieczenie dzieci, ubezpieczenia grupowe (zamknięte)
  • Warta: ubezpieczenia posagowe i ubezpieczenia grupowe (zamknięte i otwarte)
  • Pramerica: ubezpieczenia grupowe zamknięte
  • Open Life: Inwestycje jednorazowe i ubezpieczenia grupowe (otwarte i zamknięte)
  • Saltus: pakiety medyczne grupowe i indywidualne

Do końca 2015r. Idea Partners Group udostępni swoim Partnerom platformę do sprzedaży ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych.

Jeśli chcesz poznać szczegółowe warunki współpracy skontaktuj się z Magdaleną Ciechońską

mail: magdalena.ciechonska@ideasa.pl

tel.: 601 711 433

lub z Centralą:

wspolpraca@ideasa.pl ; +48 22 393 6301 ; http://ideasa.pl/pl/partner

 

Niezbędne jest wsparcie silnego partnera – artykuł do pobrania

big tits group