click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Najlepsze ubezpieczenia wg Total Money

Eksperci portalu TotalMoney.pl porównali ubezpieczenia mieszkaniowe oferowane przez działające w Polsce towarzystwa ubezpieczeniowe. Concordia Ubezpieczenia została srebrnym medalistą rankingu, zdobywając łącznie 99 punktów. Link4, który uplasował się na pierwszym miejscu uzbierał 104 punkty, natomiast Proama (z 87 punktami) zajęła trzecie miejsce.

Organizatorzy rankingu poprosili ubezpieczycieli o wyliczenie składek ubezpieczeniowych dla mieszkania o powierzchni 45 mkw. oraz domu jednorodzinnego liczącego 150 mkw. Punkty przyznawane były w dwóch kategoriach – za wysokość składki za polisę oraz – za dodatkowe opcje, z których może skorzystać osoba wykupująca ubezpieczenie.

 

Concordia zdobyła maksymalną liczbę punktów za koszty polisy (79 punktów). Przykładowo, w przypadku ubezpieczenia mieszkania, w zależności od miejscowości, koszt polisy ubezpieczeniowej wynosił od 178 zł rocznie (ubezpieczenie mieszkania znajdującego się w Siedlcach oferowane przez Concordię) do 389 zł – u najdroższego ubezpieczyciela.

 

Czy warto ubezpieczyć mieszkanie? Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna – twierdząca. Czy warto ubezpieczyć się w Concordii? Tutaj odpowiedź również jest twierdząca. Polisę taką warto wykupić choćby po to, żeby podczas wakacyjnego wypoczynku naszej głowy nie zaprzątały myśli o tym, co dzieje się z naszymi czterema kątami. Wybierając ubezpieczyciela solidnego i przystępnego cenowo, można więc tylko zyskać i to podwójnie.

 

INFORMACJE DODATKOWE:

Od 1. lipca Concordia oferuje ubezpieczenie mieszkaniowe (w wariancie Premium) – all risk, co oznacza, że ogólne warunki ubezpieczenia (OWU) nie definiują ryzyk objętych ubezpieczeniem, a tylko określają wyłączenia. Krótko mówiąc – co nie jest jednoznacznie wyłączone – jest chronione. Ubezpieczenie all risk obejmuje typowe zdarzenia, np. skutki działania żywiołów typu ogień, powódź, huragan itp. oraz, dodatkowo, wszystkie inne, które były trudne do przewidzenia lub wynikają z takiego zbiegu zdarzeń, który utrudnia jednoznaczne określenie źródła szkody. Jeśli klient zgłosi roszczenie, to, przy odmowie wypłaty, na ubezpieczycielu ciąży odpowiedzialność wskazania, który punkt OWU wyłącza jego odpowiedzialność. W ubezpieczeniu Concordia Plus (wariant all risk) nie są wyłączone szkody spowodowane przez zwierzęta, co niewątpliwie wyróżnia ofertę Concordii na tle konkurencji.

 

big tits group