click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Zakład produkcji rolet Markisolu gotowy

Spółka ALLCON Budownictwo zakończyła budowę zakładu produkcji rolet w Gościcinie. Obiekt powstał na zlecenie polskiego oddziału szwedzkiej firmy Markisol.

 

W ramach inwestycji powstała parterowa hala produkcyjno-magazynowa z dwukondygnacyjnym budynkiem biurowym, obiektami towarzyszącymi i infrastrukturą zewnętrzną. Na potrzeby nowo wybudowanego obiektu użyte zostały przyjazne środowisku i certyfikowane technologie i materiały budowlane. Łączna kubatura budynku wynosi 70 805 m³, natomiast jego powierzchnia użytkowa to 9 304 m². ALLCON Budownictwo zrealizował projekt w założonym czasie 10 miesięcy.

 

Bardzo się cieszę, że mogliśmy być zaangażowani w budowę obiektu dla Markisolu i wykonaliśmy go w terminie przy zachowaniu wszelkich wymaganych przez inwestora standardów. Ta inwestycja stanowi potwierdzenie – wbrew pojawiającym się niekiedy komentarzom – że mamy obecnie dobry czas dla budownictwa przemysłowego i zagraniczne firmy widzą pole do rozwoju produkcji na polskim rynku – mówi Mariusz Białek, Prezes Zarządu w Allcon Budownictwo.

 

Markisol jest obecny w Polsce od 1989 roku (od 1992 roku z siedzibą w Wejherowie), zatrudnia powyżej 300 osób i obecnie dysponuje dwoma liniami produkcyjnymi o dobowej przepustowości przeszło 14 000 rolet.

 

Z kolei ALLCON Budownictwo to pomorska spółka specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budowlanych obiektów kubaturowych w modelach „zaprojektuj i wybuduj” oraz „pod klucz”. Przez ponad 25 lat obecności na rynku, firma zrealizowała kilkadziesiąt projektów dla polskich i zagranicznych inwestorów. W jej dorobku znajduje się szereg certyfikatów, m.in. wydane przez niezależną, międzynarodową jednostkę certyfikacyjną Det Norske Veritas (obecnie DNV GL Group), potwierdzające spełnianie wymagań norm opisujących zasady zarządzania jakością (ISO 9001:2008) oraz zarządzania środowiskowego (ISO 14001:2004).

 

Zakład produkcji rolet Markisolu gotowy – artykuł do pobrania

big tits group