click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Zainteresowanie ubepieczeniami

  • Liczba osób objętych grupowymi ubezpieczeniami zdrowotnymi wzrosła o 23%.
  • Coraz częściej polisami zdrowotnymi interesują się pracownicy samorządów, urzędów, jednostek edukacyjnych czy firm komunalnych.
  • W ostatnim półroczu ilość zapytań ze strony administracji publicznej zwiększyła się o 30% wynika z danych SALTUS Ubezpieczenia.

 

Z roku na rok systematycznie zwiększa się liczba osób korzystających z ochrony oferowanej przez grupowe ubezpieczenia zdrowotne. Jak wynika z najnowszych danych Polskiej Izby Ubezpieczeń podsumowujących II kwartał 2016 r., rok do roku liczba użytkowników polis zbiorowych wzrosła o ponad 250 tysięcy osób, to 23% wzrost.  Na utrzymującą się wysoką popularność i rosnące zainteresowanie tymi ubezpieczeniami wpływ ma kilka czynników. Przede wszystkim Polacy docenili komfort posiadania dodatkowej ochrony. Po drugie, rośnie różnorodność firm i organizacji podejmujących decyzję o współpracy z ubezpieczycielem w obszarze zdrowia.

 

Administracja, edukacja i mały biznes

Jeszcze nie tak dawno temu głównym dostawcą prywatnej pomocy medycznej dla przedsiębiorców były wyspecjalizowane firmy medyczne. Oferują one możliwość korzystania z konsultacji lekarskich w dedykowanych placówkach medycznych, którymi zarządzają. W efekcie ich głównymi odbiorcami są duże firmy i zagraniczne korporacje z siedzibą w największych miastach. Ostatnio sytuacja zaczęła się jednak zmieniać. Prywatną ochroną zaczęły się interesować firmy z sektora MSP oraz organizacje nie kojarzone z rozbudowanymi benefitami pracowniczymi w tym obszarze. Przyjaznym dla nich rozwiązaniem okazało się ubezpieczenie grupowe.

 

W ostatnim półroczu zauważyliśmy 30% wzrost zainteresowania pakietami ubezpieczeniowymi ze strony administracji publicznej, w porównaniu do pierwszych miesięcy minionego roku. Podpisaliśmy już pierwsze umowy. Nawiązaliśmy również współpracę z zakładami komunalnymi czy wodno-kanalizacyjnymi. Coraz częściej zgłaszają się do nas również jednostki edukacyjne, które pragną zaoferować swojej kadrze dodatkową ochronę zdrowotną. Mogę zatem z pełnym przekonaniem stwierdzić, że grupowe ubezpieczenia zdrowotne nie są już domeną wyłącznie korporacji czy firm o dużym odsetku pracowników biurowych – mówi Małgorzata Jackiewicz, Dyrektor Sprzedaży Ubezpieczeń Zdrowotnych w SALTUS Ubezpieczenia.

 

Wygodę oferowaną przez ubezpieczenia zdrowotne docenili również przedstawiciele branży spedycyjnej. Z uwagi na charakter i specyfikę działalności, pracownicy tego sektora nieustannie podróżują po Polsce. Dlatego zarządzający takimi firmami szukają rozwiązań, które zapewniają dostęp do szerokiej liczby placówek zlokalizowanych również poza największymi ośrodkami miejskimi.

Administracja publiczna zaczela interesowac sie ubezpieczeniami zdrowotnymi – informacja prasowa

big tits group