click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Nie zapomnij o lekarzu

  • Polacy są coraz bardziej otwarci na zmianę miejsca zamieszkania z powodu pracy. Najczęściej przeprowadzamy się do Wrocławia, Trójmiasta i Warszawy.
  • Ważnym elementem organizacji życia w nowym miejscu jest dobry dostęp do opieki zdrowotnej.
  • Ubezpieczenia zdrowotne oferują pomoc w większej liczbie placówek niż pakiety wykupione w sieci przychodni.

 

Polscy specjaliści i managerowie coraz rzadziej wykluczają możliwość zmiany miejsca zamieszkania w momencie otrzymania atrakcyjnej oferty pracy, wynika z 6. edycji badania Aktywność specjalistów i menedżerów na rynku pracy przeprowadzonego przez Antal. Z 19% do 14% zmalał odsetek osób zupełnie odrzucających perspektywę relokacji z przyczyn zawodowych. Co więcej, jak pokazuje najnowszy raport, 33% badanych przeprowadziło się co najmniej raz, kolejne 11% kilka razy, a 9% wyjechało za granicę za pracą. Jako najbardziej atrakcyjne polskie miasta do relokacji wskazano Wrocław (39%), Trójmiasto (36%), Warszawę (31%), Kraków (29%) i Poznań (28%).

 

Prywatna opieka medyczna ważnym benefitem

W analizie ofert pracy niezmiennie czołowe miejsca zajmują wysokość wynagrodzenia, forma zatrudnienia oraz znajomość i pozytywne skojarzenia z marką nowego pracodawcy. Istotnym czynnikiem są również benefity pozapłacowe. 35% specjalistów i menedżerów wskazuje, że podstawowy pakiet bonusów jak prywatna opieka medyczna czy karta sportowa są elementami niezbędnymi jakie powinna posiadać oferta pracy, którą są w stanie rozważyć. Zapewnienie przez pracodawcę niepublicznej ochrony zdrowotnej szczególnie doceniać będą pracownicy, którzy zmienili miejsce zamieszkania.

 

W rodzinnym mieście wiemy, do której przychodni czy lekarza najlepiej się zgłosić dzięki sieci kontaktów własnych czy rodzinnych. Sytuacja zmienia się radykalnie w przypadku przeprowadzki. W nowym miejscu zazwyczaj nie posiadamy rozeznania ani w lokalizacji lokalnych przychodni, a tym bardziej w jakości usług oferowanych przez poszczególne placówki. Oczekujemy zatem, że pracodawca wyciągnie w tej kwestii pomocną dłoń zapewniając prywatną opiekę medyczną – wyjaśnia Małgorzata Jackiewicz, Dyrektor Sprzedaży Ubezpieczeń Zdrowotnych w SALTUS Ubezpieczenia.

 

Biorąc ten czynnik pod uwagę ważnym jest, żeby pracodawca, który planuje prowadzić rekrutację w innych miastach, wybierając ochronę dla swoich pracowników skorzystał z oferty, która gwarantuje dostęp do jak najszerszej liczby placówek.

 

Pakiet w sieci przychodni czy ubezpieczenie zdrowotne?

Prywatne usługi medyczne są dynamicznie rozwijającym się w Polsce rynkiem. Powstają nowe przychodnie, sieci placówek, ale także prywatne gabinety. Rosnąca liczba dostępnych poza NFZ świadczeń powoduje, że pracodawca szukający dodatkowej ochrony dla swoich pracowników ma dostęp do szerokiej gamy ofert. Dwoma najpopularniejszymi rozwiązaniami jest umowa z siecią przychodni lub zakup ubezpieczenia zdrowotnego. W przypadku firm zatrudniających osoby, które zdecydowały się na relokację ciekawszym rozwiązaniem jest to drugie. Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują dostęp do szeregu różnych sieci medycznych, a także pojedynczych prywatnych placówek medycznych. Dzięki temu niezależnie od rejonu miasta, w którym pracownik zdecyduje się osiedlić będzie miał dostęp do przychodni zlokalizowanej niedaleko domu.

 

Obecnie współpracujemy z ponad 1 300 placówkami w całej Polsce. W dużych ośrodkach miejskich współpracujemy z przynajmniej kilkudziesięcioma ośrodkami medycznymi. We Wrocławiu oferujemy naszym ubezpieczonym dostęp do 43 placówek, w Trójmieście do 79, a w Warszawie aż do 176. Stale poszerzamy ofertę i podpisujemy kontrakty z kolejnymi jednostkami – dodaje Małgorzata Jackiewicz z SALTUS Ubezpieczenia.

 

Osoby korzystające z ubezpieczeń zdrowotnych mają dostęp nie tylko do przychodni ogólnych, ale również do placówek wysokospecjalistycznych dysponujących szerokim asortymentem aparatury diagnostycznej.

W pogoni za pracą nie zapomnij o lekarzu – informacja prasowa

big tits group