click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

ALLCON stawia Domy Pod Koroną

  • Pomorski generalny wykonawca ALLCON Budownictwo rozpoczął budowę osiedla Domy pod Koroną na gdańskiej Morenie.
  • To inwestycja własna realizowana w ramach Grupy Allcon.
  • Oddanie do użytkowania dwóch składających się na osiedle budynków o łącznej liczbie 80 mieszkań zaplanowane jest na czerwiec 2018 roku.

Domy Pod Koroną powstają w Gdańsku Morenie przy ul. Morenowe Wzgórze. Na inwestycję składa się para budynków mieszkalnych – w każdym z nich znajdować się będzie 40 mieszkań o powierzchni od 46 do 123 m2 (lokale 2-, 3- i 4-pokojowych – z opcją antresoli na poddaszu). Do dyspozycji mieszkańców oddanych będzie 96 podziemnych i terenowych miejsc parkingowych. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań w jednym budynku wyniesie ok. 2,6 tys. m2, a kubatura każdego z obiektów ok. 9,2 tys. m3. Prace budowlane rozpoczęły się w marcu 2017 roku i potrwają do czerwca przyszłego roku.

 

Projekt osiedla został pomyślany w ten sposób, aby wpisywał się w oczekiwania i wytyczne sygnalizowane przez klientów Grupy Allcon. To dlatego budynki będą charakteryzowały się niską, 3-piętrową zabudową, nawiązującą pod tym względem do znajdującego się po sąsiedzku osiedla Królewskie Wzgórze, czyli naszej innej, niedawno ukończonej realizacji – mówi Mariusz Białek, Prezes Zarządu w ALLCON Budownictwo.

Deweloperem inwestycji jest spółka Allcon Osiedla, która wraz z generalnym wykonawcą budynków oraz spółką Allcon Investment wchodzi w skład Grupy Allcon.

Powstają cztery osiedla Allconu

Domy Pod Koroną nie jest jedyną realizowaną obecnie inwestycją mieszkaniową w ramach Grupy Allcon. W Gdańsku budowane jest także osiedle Kamienice Malczewskiego 2, a w Gdyni trwa realizacja Willi Park oraz Osiedla Gdyńskiego. Ponadto ALLCON Budownictwo w ostatnim czasie zakończył prace na dwóch innych inwestycjach: Awiatorze oraz Królewskim Wzgórzu. Spółka jest także zaangażowana w powstawanie trzech obiektów mieszkaniowych i apartamentowych dla zewnętrznych inwestorów: WATERLANE ISLAND i Neptun Parku IV w Gdańsku oraz Zatoki Komfortu w Jastarni. Generalny wykonawca zrealizował do tej pory 18 inwestycji w tej kategorii – ich łączna kubatura to 880 tys. m3, natomiast powierzchnia użytkowa mieszkań ok. 200 tys. m2.

Budownictwo mieszkaniowe to obok biurowego, hotelowego i przemysłowego główny filar aktywności spółki.

 

 

O firmie:

 ALLCON BUDOWNICTWO Sp. z o.o. to pomorska spółka specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budowlanych obiektów kubaturowych w modelach „zaprojektuj i wybuduj” oraz „pod klucz”. Przez 27 lat obecności na rynku, firma zrealizowała kilkadziesiąt projektów dla polskich i zagranicznych inwestorów. W jej dorobku znajduje się szereg certyfikatów, m.in. wydane przez niezależną, międzynarodową jednostkę certyfikacyjną Det Norske Veritas (obecnie DNV GL Group), potwierdzające spełnianie wymagań norm opisujących zasady zarządzania jakością (ISO 9001:2008) oraz zarządzania środowiskowego (ISO 14001:2004).

ALLCON Budownictwo stawia Domy Pod Koroną – informacja prasowa

 

big tits group