click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Koniec budowy osiedla Neptun Park

  • Allcon Budownictwo zakończył budowę czwartego, ostatniego etapu osiedla mieszkaniowego Neptun Park.
  • Inwestycja, której deweloperem jest spółka Qualia Development, zlokalizowana jest w Gdańsku Jelitkowie.
  • W 6 powstałych budynkach mieszczą się 184 mieszkania i apartamenty o powierzchni od 33 m2 do 198 m2.

W połowie maja zakończyły się procedury odbiorowe czwartego etapu inwestycji Neptun Park, osiedla mieszkaniowego znajdującego się w Gdańsku Jelitkowie – w pasie nadmorskim przy ul. Wypoczynkowej. Za prace budowlane, w ramach których powstało 6 budynków o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań 12 000 m2, powierzchni całkowitej 23 600 m2 i kubaturze 76 580 m3, odpowiedzialna była gdyńska spółka Allcon Budownictwo. Na osiedlu znajdują się 184 lokale: zarówno kilkudziesięciometrowe mieszkania, jak i apartamenty o powierzchni blisko 200 m2. Obecnie są one już przekazywane użytkownikom. Inwestycja została ukończona w założonym na początku prac terminie. Deweloperem osiedla jest spółka Qualia Development.

Projekty z kategorii budownictwa mieszkaniowego, która obok biurowego, hotelowego i przemysłowego stanowi naszą główną specjalizację, realizujemy zarówno we współpracy z zewnętrznymi inwestorami, jak i w ramach Grupy Allcon. Budowa ostatniego osiedla Neptun Park to już dziewiętnasta ukończona przez nas inwestycja tego typu. Obecnie jesteśmy także w trakcie realizacji 6 innych obiektów mieszkaniowych, z których większość zostanie oddanych do użytkowania w 2018 roku – mówi Mariusz Białek, Prezes Zarządu w Allcon Budownictwo.

Aktualnie w budowie…

W trakcie budowy znajdują się obecnie 4 osiedla powstające w ramach Grupy Allcon: Domy Pod Koroną (Gdańsk Morena), Kamienice Malczewskiego II (Gdańsk), Osiedle Gdyńskie (Gdynia) i Willa Park (Gdynia). Dla zewnętrznych inwestorów generalny wykonawca buduje natomiast dwa apartamentowce: w Jastarni oraz Waterlane Island na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Łączna kubatura obiektów mieszkaniowych, zrealizowanych przez Allcon Budownictwo w ciągu 27 lat obecności na rynku, wynosi 880 m3, natomiast powierzchnia użytkowa znajdujących się w nich mieszkań ok. 200 tys. m2.

 

O firmie:

ALLCON BUDOWNICTWO Sp. z o.o. to pomorska spółka specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budowlanych obiektów kubaturowych w modelach „zaprojektuj i wybuduj” oraz „pod klucz”. Przez 27 lat obecności na rynku, firma zrealizowała kilkadziesiąt projektów dla polskich i zagranicznych inwestorów. W jej dorobku znajduje się szereg certyfikatów, m.in. wydane przez niezależną, międzynarodową jednostkę certyfikacyjną Det Norske Veritas (obecnie DNV GL Group), potwierdzające spełnianie wymagań norm opisujących zasady zarządzania jakością (ISO 9001:2008) oraz zarządzania środowiskowego (ISO 14001:2004).

Koniec budowy gdańskiego osiedla Neptun Park – informacja prasowa

big tits group