click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Kupujemy auta, bo mamy wakacyjne plany

  • Polacy często przyspieszają decyzję o zakupie auta, aby nowym samochodem pojechać na zaplanowane wakacje – zauważają eksperci rynku motoryzacyjnego.
  • Z informacji Master1.pl wynika, że trzy najpopularniejsze przed tegorocznymi wakacjami auta to Hyundai Tucson, Ford S-MAX i Ford Galaxy.
  • Pod kątem wakacyjnych wyjazdów na rynku pojawiają się także nowe formy finansowania aut bez konieczności jego zakupu, np. 3-miesięczny abonament.

Według raportu „Plany wakacyjne Polaków”[1], wybierając środek transportu na wakacje najczęściej stawiamy na samochód. W 2016 roku aż 69% Polaków wybierających się w podróż po kraju i 26% jadących za granicę, wybrało właśnie auto. Wszystko wskazuje na to, że i w tym roku będzie podobnie. Samochód cieszy się tak dużą popularnością, ponieważ pozwala decydować o tym jak spędzamy czas. Poczucie niezależności i swobody jakie daje podróżowanie autem jest na tyle ważne, że okres przedwakacyjny, to często moment, w którym decydujemy się na zakup samochodu.

 

– Popularność samochodów jako wakacyjnego środka transportu wyraźnie przekłada się na wzrost zainteresowania klientów ich zakupem. Przed wakacjami obserwujemy zwiększoną liczbę zapytań o crossovery, SUVy, duże kombi i vany, szczególnie te 7 i 9-osobowe. Obecnie w naszej sieci Master1.pl  bardzo popularne są modele Hyundai Tucson, Hyundai i40 kombi czy Fordy S-MAX i Galaxy. To auta przestronne, z pojemnym bagażnikiem, a przy tym dość ekologiczne i tanie w eksploatacji mówi Kamil Szuliński, Doradca klienta w salonie Master1.pl w Warszawie.

 

ZaSUVaj na wakacje

Powodzeniem wśród chcących podróżować na wakacje samochodem cieszą się także wyższej klasy komfortowe i bezpieczne SUV-y. To m.in. najbardziej popularny model 2016 roku, czyli Volvo XC60, a także Nissan X-Trail czy modele Land Rovera i Jaguara. Taki wybór nie dziwi, bo to auta dobre do dalekich podróży, które gwarantują komfort jazdy kierowcy i pasażerom. Co jednak gdy na co dzień wolimy poruszać się małym miejskim samochodem, a pojemnego auta potrzebujemy tylko na urlopowy wyjazd?

 

Wakacje to idealny moment, aby przetestować samochód typu SUV. Zarówno, gdy na dłużej planowaliśmy zmianę samochodu na większy, jak i w sytuacji, kiedy potrzebujemy go ad hoc, tylko na okres wakacji. Pozwala na to np. prosty abonament na auto, dzięki któremu możemy korzystać z auta, nie kupując go. W takiej formule przez 3 miesiące wakacji, za cenę niższą niż w wypożyczalni mamy do dyspozycji wygodny SUV, np. Nissan X-Trail, Land Rovera albo Jaguara. W pakiecie dostajemy ubezpieczenie, assisatnce i inne usługi dodatkowe. Po wakacjach możemy auto zwrócić albo przedłużyć umowę – wyjaśnia Dorota Sutor, Dyrektor Marketingu Grupy Masterlease.

 

Podróż samochodem pozwala lepiej dostosować wyjazd do naszych potrzeb. Można nim dotrzeć w mniej popularne turystycznie miejsca i zabrać znacznie więcej bagażu niż podróżując np. samolotem. To szczególnie ważne kiedy na wakacyjne wojaże wyjeżdżamy większą grupą lub całą rodziną z dziećmi. Łatwość finansowania nowych i używanych samochodów na krótki czas pozwala testować wakacyjne modele i umożliwia szybką zmianę auta w zależności od potrzeb.

[1] Badanie zrealizowane na zlecenie Mondial Assistance przez Ipsos Polska w dniach 4-31 maja 2016 roku, na grupie 2000 osób.

Kupujemy auta bo mamy wakacyjne plany – informacja prasowa

big tits group