click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Komplet najemców w pierwszym gdyńskim parku biurowym

  • Allcon Investment zakończył rekomercjalizację gdyńskiego kompleksu biurowego Łużycka Office Park.
  • Wolne powierzchnie są obecne przygotowywane do zajęcia przez najemców, a ostatnie biura zostaną im przekazane w sierpniu.  
  • Ukończony w 2010 roku kompleks to pierwszy zespół nowoczesnych biurowców powstały w Gdyni i jeden z pierwszych w Trójmieście.

 

W rezultacie podpisanych w czerwcu i lipcu 2017 roku umów najmu, należące do Allcon Investment gdyńskie obiekty w kompleksie Łużycka Office Park zostały w pełni zrekomercjalizowane. Dzięki relokacji części najemców między budynkami, wynajęte zostały ostatnie wolne powierzchnie biurowe. Wszystkie lokale właściciel parku przekaże najemcom do końca sierpnia. Największa zmiana dotyczy Nordea Bank AB S.A. – firma rozszerzy swoją obecność w biurach Allcon Investment i do 2023 roku zajmować będzie łącznie ponad 6 tys. m2 na 5 piętrach w budynkach A i C. Ostatni procesu wynajmu w Łużycka Office Park objął także firmy Geoban SA, V.Ships Poland oraz WNS Global Services. Wymienieni najemcy zwiększyli i zoptymalizowali swoje biura, a jednocześnie zabezpieczyli stabilność warunków pracy o kolejne okresy umów najmu.

 

Łużycka Office Park to pierwszy nowoczesny biznes park powstały w Gdyni i jeden z dwóch pierwszych w Trójmieście. Kompleks ewidentnie wyprzedził swoje czasy. Od jego ukończenia minęło już 7 lat, ale stale utrzymujemy w nim niemal 100-procentowy wskaźnik odnawianych umów najmu, a pod koniec 2016 roku w badaniu przeprowadzonym na potrzeby konkursu Eurobuild Awards został najlepiej ocenionym przez najemców zespołem biurowców w regionie oraz znalazł się pod tym względem w krajowej czołówce – komentuje Halina Gniadecka z Allcon Investment.

 

Gdyńskie biurowce Allcon Investment

Łużycka Office Park to otwarty w 2010 r. kompleks biurowy klasy A, którego łączna powierzchnia użytkowa wynosi 42 tys. m2, a biurowa 22,5 tys. m2. Allcon Investment jest właścicielem czterech z pięciu budynków wchodzących w jego skład. Biznes park były wielokrotnie nagradzany, m.in. w konkursie Eurobuild Awards w 2014 roku zdobył tytuł Biurowca Roku, a przed rokiem w przeprowadzonym w związku z tym konkursem badaniu otrzymał od najemców najwyższą ocenę spośród trójmiejskich biurowców. Allcon Investment jako właściciel otrzymał najwyższą możliwą ocenę w następujących kategoriach: wpisanie się oczekiwania najemców, dostęp do światła dziennego, oświetlenie wewnętrzne, jakość wykończenia, elastyczne podejście do aranżacji biura, przejrzystość wyliczania czynszu i ogólna jakość świadczonych usług.

 

W portfelu Allcon Investment znajduje się również Łużycka Plus, czyli ukończony w 2014 r. biurowiec klasy A o powierzchni użytkowej przeszło 10 tys. m2 i ok. 6 tys. m2 powierzchni biurowej, powstały według założeń zrównoważonego budownictwa zgodnie z certyfikacją ekologiczną BREEAM. Jest to także pierwszy w Polsce biurowiec z certyfikatem „Obiekt bez barier”, a więc w pełni przystosowany do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

 

Łużycka Plus znajduje się obecnie w końcowej fazie komercjalizacji. Lada dzień powinniśmy móc się pochwalić pełnym wynajęciem również tego obiektu – dodaje Halina Gniadecka.

 

Źródło: Allcon Investment

Komplet najemców w pierwszym gdyńskim parku biurowym-informacja prasowa

big tits group