click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Nie u dealera jednej marki, ale w Fin-Techu – tak będziemy kupować samochody?

 

  • 66% konsumentów chce kupować auta przez Internet.[1]
  • Przy wyborze samochodu mniejszą uwagę zwracamy na markę. Bardziej interesuje nas cena, moc silnika i zużycie paliwa.
  • Świadome podejście Polaków do zakupu samochodów przekłada się na rozwój usług motoryzacyjnych oferowanych przez firmy FinTech

 

Na rynkach zachodnich rośnie liczba chętnych na zakup samochodu przez Internet. Potwierdzają to wyniki najnowszego raportu Capgemini „Cars Online 2017”, według którego coraz szersze grono respondentów deklaruje chęć zakupu auta przez Internet. Liczba badanych, którzy zdecydowaliby się na przeprowadzenie całościowej transakcji online wzrosła z 58% w 2015 roku do 66 % w roku 2017.

 

„Pomimo tego, że chęć kupowania samochodów „online” zgłaszają przede wszystkim mieszkańcy Europy Zachodniej, to badania wskazują, że zwiększa się również świadomość polskich konsumentów, która wynika z bardziej praktycznych oczekiwań przy podejmowaniu decyzji o kupnie samochodu. Według raportu „Komfort jazdy” aż 65% Polaków kieruje się ceną auta, blisko połowa badanych – mocą silnika, a ponad 40% – marką. Potwierdzają to wyniki analizy L’Observatoire Cetelem. Wynika z niej, że dla 60% polskich kierowców, to nie marka, ale zużycie paliwa jest jednym z kluczowych kryteriów, którym kierują się przy wyborze auta. – wskazuje …… Grupy Masterlease, operatora Master1.pl.

Na polskim rynku są już dostępne usługi, które wychodzą naprzeciw motoryzacyjnym potrzebom zakupowym Polaków. Jedną z nich jest platforma Master1.pl uruchomiania przez Grupę Masterlease. Umożliwia ona wybór spośród kilkuset kompleksowych ofert samochodów z opcją finansowania w abonamencie, który spłaca się w miesięcznych czynszach przez określony okres. Po upływie tego czasu kierowca może szybko wymienić auto na kolejne. Wyszukiwanie odpowiedniego samochodu na platformie Master1.pl rozpoczyna się od określenia potrzeb klienta. Oferty można przeszukiwać według modeli marek lub rodzajów i mocy silnika. Jeśli jednak najważniejszym kryterium są finanse, to można skorzystać z opcji wyszukiwania po wartości samochodu albo według wysokości miesięcznej raty.

 

 – Decyzja o rozwoju sprzedaży online jest wynikiem obserwacji potrzeb klientów, silnych trendów rynkowych oraz możliwości technologicznych. Oznacza to, że rozbudujemy platformę internetową Master1.pl umożliwiającą zawarcie transakcji online z wydaniem samochodu w sieci Master1 lub z dostawą do domu. Chcielibyśmy, aby już w połowie przyszłego roku cały proces wyboru, zakupu i dostawy auta mógł przebiegać z wykorzystaniem tej platformy. Dla nas będzie to oznaczało ewolucję modelu biznesowego z typowego CFM na taki, który określamy jako CarTechFin, czyli firmę specjalizującą się w finasowaniu i serwisowaniu samochodów przy użyciu nowoczesnych technologii online, oferującą swoje usługi klientom detalicznym, MSP oraz korporacjom. – mówi …… Grupy Masterlease, operatora Master1.pl.

 

[1] „Cars Online 2017” – raport Capgemini

big tits group