click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Grupa MAK i Superpolisa Ubezpieczenia sponsorują gale bokserskie

  • Grupa MAK i Superpolisa Ubezpieczenia zaangażowały się we współpracę sponsorską z grupą bokserską KnockOut Promotions.
  • Do tej pory firmy te brały udział w organizacji czerwcowej gali bokserskiej w Rzeszowie oraz letniego obozu przygotowawczego z udziałem tak znanych bokserów jak Krzysztof Włodarczyk i Krzysztof Głowacki.
  • Kolejnym sponsorowanym przez nie wydarzeniem będzie zaplanowana na 6 października gala Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night.

Grupa MAK oraz multiagencja Superpolisa Ubezpieczenia nawiązały współpracę z założoną pod koniec 1999 roku grupą bokserską KnockOut Promotions. Działające w branży pośrednictwa ubezpieczeniowego podmioty łączy z nią postać Andrzeja Wasilewskiego – jest szefem i założycielem KnockOut Promotions, a jednocześnie głównym udziałowcem i przewodniczącym rady nadzorczej spółki holdingowej MAK Investments (Grupa MAK).

– Postanowiliśmy wykorzystać potencjał medialny i promocyjny silnej grupy bokserskiej i połączyć go z naszą działalnością ubezpieczeniową. Pomiędzy tymi aktywnościami zachodzi oczywista synergia i jestem przekonany, że wszystkie zaangażowane we współpracę podmioty skorzystają na niej zarówno jakościowo, jak i wizerunkowo. Warto podkreślić, że w Grupie MAK wciąż aktywnie szukamy możliwości angażowania się w ciekawe przedsięwzięcia. Nie tylko sportowe, bo od 2017 roku jesteśmy mecenasem słynnego Teatru 6. piętro – mówi Andrzej Wasilewski.

KnockOut Promotions jest uważana za największą grupę bokserską w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie swojej działalności zorganizowała ponad 100 telewizyjnych gal bokserskich oraz ponad 600 walk zawodowych, w tym około 70 o tytuły i pasy mistrzowskie.

Najbliższa gala w Nosalowym Dworze

Kolejnym wydarzeniem, w którego organizację angażują się Grupa MAK i Superpolisa Ubezpieczenia, jest zaplanowana na 6 października 2018 roku gala boksu Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night. Odbędzie się ona w konwencji Las Vegas. W walce wieczoru wystąpi dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej – Krzysztof “Diablo” Włodarczyk, którego przeciwnikiem będzie Al Sands ze Stanów Zjednoczonych. Współorganizatorem wydarzenia jest Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem.

Do tej pory Grupa MAK i Superpolisa Ubezpieczenia sponsorowały czerwcową galę w Rzeszowie, a także letni obóz przygotowawczy bokserów występujących pod szyldem KnockOut Promotions.
 

 

 

 

big tits group