click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Grupa MAK i Superpolisa Ubezpieczenia podsumowują udany rok współpracy z Teatrem 6.piętro

  • Zaplanowany na co najmniej 3 lata mecenat, mający na celu wsparcie Teatru w jego bieżącej działalności, trwa od marca 2017 r.
  • To pierwsza tego typu inicjatywa z udziałem firm prowadzących działalność ubezpieczeniową.
  • 2018 rok Teatr zamyka z imponującą liczbą 246 spektakli, oglądanych przez blisko 100 tysięcy widzów.

Celem nawiązanej w 2017 r. współpracy było wsparcie kierowanego przez Michała Żebrowskiego i Eugeniusza Korina przedsięwzięcia w dalszym, stałym rozwoju opartym o jak najwyższy poziom artystyczny prezentowanych spektakli. Zainteresowania Teatru nie kończą się jednak na sztuce. Onkoolimpiada, spotkania z seniorami, wycieczki, wernisaż – duet dyrektorów robi wiele, by udowodnić że wysokie miejsce, jakie zajmuje Teatr na warszawskiej mapie instytucji kulturalnych nie jest dziełem przypadku.

Wsparliśmy Teatr 6.piętro, ponieważ ceniliśmy jego dorobek i zależało nam, żeby Teatr mógł się dalej rozwijać. Wiemy, że sukces tego rodzaju prywatnego przedsięwzięcia opiera się nie tylko na repertuarze, lecz również na skutecznym zarządzaniu i zdolności do odnajdywania się w trudnych realiach rynkowych. Nasze 20-letnie doświadczenie w biznesie w połączeniu ze wsparciem kapitałowym z pewnością ułatwia dalszą działalność tej już zasłużonej dla kultury instytucji,– mówi Andrzej Wasilewski, główny akcjonariusz i członek zarządu MAK Investments S.A., spółki holdingowej kontrolującej grupę podmiotów ubezpieczeniowych działających jako Grupa MAK.

Założony w 2010 roku przez Michała Żebrowskiego i Eugeniusza Korina Teatr 6.piętro od początku funkcjonowania cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Wysoki poziom artystyczny spektakli zapewnia zaangażowanie w jego działalność czołowych aktorek, aktorów i reżyserów teatralnych. Wśród aktualnie prezentowanych na deskach Teatru sztuk znajdziemy m.in. „Central Park West”, “Bóg Mordu”, „Miłość w Saybrook”, „Niezwyciężony”, „Ożenek” czy „Fredro dla dorosłych – mężów i żon.” Kolejne premiery przed nami, a już 8 grudnia odbędzie się akcja świąteczna dla dzieci, w której weźmie udział m.in. maskotka Superpolisy.

To był dla nas bardzo udany rok, co było efektem m.in. wsparcia, jakie otrzymujemy od Grupy MAK i Superpolisy Ubezpieczenia. To naprawdę budujące, że instytucje finansowe zwracają uwagę na nasze osiągnięcia, dorobek artystyczny i działalność prospołeczną. Czując realne wsparcie naszego mecenasa, możemy rozwijać plany repertuarowe. Już dziś zapraszamy na obfitującą w spektakle końcówkę roku, a także na przyszłoroczne premiery. Zapewniam – jest na co czekać – mówi Michał Żebrowski.

 

big tits group