click here to find out more clara et sarah se partagent quatre bites. 3gp hindi halia hill special handjob.
Close

Ostatni długi weekend tego lata. Jak nie wydać za dużo i skąd wziąć pieniądze?

  • Ostatni długi weekend tego lata wypada od 15 do 19 sierpnia – jest więc szansa na wyjazd za miasto lub city break za granicą.
  • Eksperci Bancovo sprawdzili, ile może kosztować wyjazd do wybranych miejsc w kraju i za granicą.
  • Ceny dla dwóch osób w wersji ekonomicznej za 4 dni takiego wyjazdu wahają się między 1100 zł w Mikołajkach a 2300 zł w Mediolanie.

Najbliższy długi weekend wypada od 15 do 19 sierpnia. Biorąc więc jeden dzień wolnego w piątek 16 sierpnia, można cieszyć się 4 dniami odpoczynku i zaplanować krótki wyjazd. Eksperci Bancovo.pl wybrali dwie lokalizacje – jedną w Polsce i drugą za granicą oraz policzyli, ile będzie nas to kosztowało.

Para, która chce się wybrać na 4-dniowy urlop w środku sezonu w Polsce, musi liczyć się z kosztami od ponad 1100 zł do ponad 5900 zł. Niższa kwota jest najbardziej ekonomicznym wariantem, obejmuje m.in. nocleg w namiocie. Jeśli chcemy jednak skorzystać z opcji droższej, za 4-dniowy wypad za granicę możemy zapłacić nawet od ponad 2360 do ponad 6 100 zł.

Przy wyliczeniach założono, że na długi weekend wyjeżdżają dwie osoby, pobyt obejmie 3 noclegi, 3 obiady, 3 kolacje z napojami. Para poruszać się będzie z Warszawy pociągiem (a do Mediolanu samolotem), a na wyjeździe skorzysta z podstawowych atrakcji, które dane miejsce oferuje.

Mikołajki

Wyjazdy na Mazury łączą się z dodatkowymi wydatkami na atrakcje typu wypożyczenie kajaków czy rowerku wodnego oraz czarter łódki. Dla przykładu w Mikołajkach zapłacimy od ponad 1100 zł do ponad 5900 zł w zależności, jaki poziom wycieczki sobie zorganizujemy. W wersji ekonomicznej przewidywany jest nocleg na polu namiotowym, w wersji rozbudowanej – w kilkugwiazdkowym hotelu.

Mediolan

Droższą opcją jest oczywiście wyjazd za granicę. Nawet w najbardziej ekonomicznej wersji i przelocie last-minute np. do Mediolanu, długi weekend kosztować nas będzie ponad 2300 zł, a w wersji droższej – ponad 6100 zł. Różnica w tym przypadku wiąże się z wyborem wyższej jakości noclegu czy środka transportu oraz wycieczek z przewodnikiem lub bez.

Skąd wziąć na to środki?

– Dzięki dostępnym dzisiaj opcjom na rynku finansowym, wiele osób nie musi rezygnować z szansy na odpoczynek, ponieważ pieniądze można zorganizować naprawdę szybko. Na platformie Bancovo.pl można zrobić to z domu i to w ostatniej chwili – pożyczki są dostępne od ręki, bez konieczności osobistego podpisywania dokumentów i wizyty w banku. Ważne jest jednak, aby porównać dostępne oferty – co można zrobić bezpośrednio na platformie, i wybrać najlepszą dla siebie opcję – mówi Monika Charamsa, Prezes Bancovo.pl.

Podane przykłady wyjazdów wiążą się z dosyć sporym kosztem, który należy pokryć… no właśnie, z jakich środków? Można odkładać na tę okazję kilka miesięcy wcześniej, można również zapłacić z bieżącego wynagrodzenia. Wielu z nas decyduje się jednak na wyjazd często w ostatniej chwili, gdzie uzbieranie konkretnej sumy pieniędzy nie jest już takie łatwe. Istnieją jednak opcje platform kredytowych, na których można pożyczyć pieniądze online, nawet w krótkim czasie.

 

big tits group